Estetik İstanbul'daki En İyi 10 Estetik Doktoru

İstanbul’daki En İyi 10 Estetik Doktoru

Ülkemizin birçok ilinden ve birçok farklı ülkeden estetik ameliyat olmak isteyenler İstanbul’a akın ediyor. İstanbul, geniş tıbbi imkanları ve doktor kapasitesi sayesinde her yıl yüz binlerce insana estetik cerrahi ameliyatları için imkan sağlıyor. Farklı doktor ve kalite seçenekleri ile neredeyse her fiyat aralığında hizmet veren doktorlara rastlamak mümkün. Burun estetiği ameliyatları, yağ aldırma operasyonları, saç ekimi, meme büyütme ameliyatları sıkça yapılıyor. Her estetik cerrahi alanında özel olarak uzmanlaşmış doktorlara ve estetik cerrahi kliniklerine rastlamak mümkün. Şimdi herhangi bir estetik cerrahi alanında uzmanlaşmış, İstanbul’un en iyi 10 estetik cerrahını sıralayalım. Listenin kendi içerisinde en iyiden en kötüye ya da tam tersi şekilde yapılmadığını bilmenizi isteriz.

  • Op. Dr. Mert DEMİREL
  • Op. Dr. Erkin ÖNSAL
  • Op. Dr. Teoman Doğan
  • Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL
  • Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL
  • Op. Dr. Tamer ŞAKRAK
  • Dr. Hasan FINDIK
  • Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK
  • Op. Dr. Ali Ertan ÇAPAR
  • Op. Dr. Derya BİNGÖL

Op. Dr. Mert DEMİREL

Op. Dr. Mert DEMİREL birçok estetik cerrahi operasyonu konusunda oldukça uzman. Yüz estetiği, vücut estetiği, meme estetiği ve medikal estetik yöntemlerinin her birinde oldukça olumlu yorumlara sahip. Deneyimli bir ekip olarak çalışmalarını sürdürüyor. Birçok platformdaki yorumların olumlu olması, İstanbul’da en çok tercih edilen doktorlardan birisi haline getiriyor kendisini.

Op. Dr. Mert DEMİREL hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Op. Dr. Erkin ÖNSAL

Op. Dr. Erkin ÖNSAL, İstanbul’da kendi kliniğinde estetik cerrahi operasyonları düzenliyor. Kompleks bazı cerrahi operasyonlarda ise anlaşmalı olduğu hastaneleri kullanıyor. Yine de kliniğinin kapasitesinin oldukça yüksek; doktorun el becerisinin de yerinde olduğunu söylememiz gerekir. Diğer bazı platformlarda yapılan yorumların oldukça olumlu olduğunu söylemek gerekiyor. Kendisi burun estetiği, göz kapağı ameliyatı, kepçe kulak ameliyatı, meme büyütme ve küçültme ameliyatı, meme dikleştirme ameliyatları gibi operasyonlarda oldukça uzman. Ayrıca medikal estetik uygulamalarını da başarıyla icra ediyor.

Op. Dr. Erkin ÖNSAL hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Op. Dr. Teoman Doğan

Op. Dr. Teoman DOĞAN, İstanbul’da birçok ünlüyle estetik cerrahi operasyonları konusunda hizmet ediyor. Özellikle Avrupa’dan gelen insanlar, başarılı estetik ameliyatlara imza atmasından dolayı kendisini tercih ediyor. Web sitesinde kendisi ve kliniği hakkında çok detaylı bilgiler vermesinin yanı sıra, bilimsel çalışmalarını da detaylı olarak anlatıyor. Ayrıca, çekinceleri olan kişiler için detaylı rehberler ile öncesi – sonrası videolarına da yer veriyor.

Op. Dr. Teoman DOĞAN hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL, oldukça genç bir hekim olmasına rağmen Avrupa’da aldığı eğitim sayesinde cerrahi operasyonları çok büyük bir başarı ile yapmaktadır. Dünyaca ünlü hekimlerle beraber çalışıp onların asistanlığını yapmış olması kendisine hastaların tercihi noktasında avantaj sağlamaktadır. Ameliyatsız estetik ve medikal estetik alanlarında başarılı çalışmaları olmakla beraber yağ aldırma, lazer uygulamaları ve yüz estetiği konularında da kendisi oldukça başarılıdır.

Op. Dr. Altuğhan Cahit VURAL hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL eğitim açısından oldukça üst düzey olmakla beraber aynı zamanda yaptığı operasyonlarla da göz dolduruyor. Meslek hayatının çok uzun olmasından dolayı listedeki birçok doktordan daha fazla estetik cerrahi operasyonu yaptığını söylemek mümkün. Zor vakalarda da çalışmış olması, vücut anatomisine ve estetik tekniğine ciddi şekilde hakim olması kendisini listedeki diğer doktorlardan ayırıyor. Kendisi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki “Estetik Cerrahi Hekimleri” derneğine de üye. Bilimsel çalışmalarının yanı sıra hâlâ İstanbul’da özel kliniğinde hekimlik yapıyor. Meme estetiği, burun estetiği, yüz estetiği ve vücut estetiği ile özel olarak jilet izi tedavisi konusunda da hizmet sunuyor.

Prof. Dr. Cengiz AÇIKEL hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Op. Dr. Tamer ŞAKRAK

Op. Dr. Tamer ŞAKRAK bilimsel çalışmaları, yöneticilik deneyimi ve estetik cerrahi operasyonlarındaki başarısıyla İstanbul’un en iyi 10 estetik doktoru listesinde olmayı fazlasıyla hak eden doktorlardan birisi. Estetik cerrahi konusundaki uzmanlığını geç almış olsa da günümüzde kendi kliniğinde birçok ünlü isme hizmet veriyor. Kendisi hakkında yapılan yorumlar genel olarak olumlu olmakla beraber kendisi de web sitesi üzerinden kendisinden memnun kalan – kalmayan tüm hastalarının görüşlerini paylaşarak şeffaflık sunuyor.

Op. Dr. Tamer ŞAKRAK hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Dr. Hasan FINDIK

Dr. Hasan FINDIK meslek hayatının başlangıcından bugüne kadar ekibiyle beraber yaklaşık olarak 30000 hastaya estetik cerrahi uygulamaları yapmış durumda. Bu sayı, hizmete devam ettiği müddetçe de artmaya devam ediyor. Avrupa’dan ve Amerika’dan birçok hasta kendisine özel olarak başvuruyor. Dolgu uygulamaları, enjeksiyon uygulamaları, varis, mezoterapi, selülit tedavisi, çatlak tedavisi başlıca uzmanlık alanları. Saç estetiği, vücut şekillendirme ve yüz estetiği alanlarında da özel olarak hizmet sunuyor.

Dr. Tamer FINDIK hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK oldukça medyatik bir isim. Estetik cerrahi operasyonu yaptırmak isteyen neredeyse herkes kendisinin ismine aşina olmuş durumda. Bu ününü oldukça başarılı operasyonlara imza atmaktan alıyor. Ayrıca hastalarının birçoğunun ünlü olması da kendisinin ününe ün katıyor. Dr. GO olarak biliniyor ve bu takma ismi sonuna kadar hak ediyor. Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK ve ekibini aklınıza gelebilecek her türden estetik operasyonda size yardımcı oluyor. Özel olarak ise yüz estetiği, meme estetiği ve invaziv olmayan uygulamalarda uzmanlaşmış durumdalar.

Op. Dr. Güncel ÖZTÜRK hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kendisiyle alakalı şikayetleri – yorumları öğrenmek isterseniz özel olarak oluşturduğumuz sayfayı inceleyebilirsiniz.

Yazar: www.estetikonerileri.net

Op. Dr. Ali Ertan ÇAPAR

Op. Dr. Ali Ertan ÇAPAR henüz mesleğinin başında. Estetik cerrahi alanındaki uzmanlığını 2013 yılında almış olmasına rağmen çok hızlı bir şekilde İstanbul’da, Türkiye’de ve Avrupa’da ünlü oldu. Avrupa’dan ve Türkiye’nin birçok bölgesinden hastalar kendisine estetik cerrahi operasyonu yaptırabilmek için İstanbul’a geliyor. Mikro cerrahi uygulamaları, doğumsal sorunlar, deri ve tırnak hastalıkları ile meme onarımı; yüz estetiği ile el estetiği konularında oldukça uzman.

Kendisi hakkında yakın zamanda detaylı bir sayfa hazırlayacağız. Sitemizin arama bölümünden ya da buradan sayfanın adresine ulaşabilirsiniz.

Op. Dr. Derya BİNGÖL

Op. Dr. Derya BİNGÖL oldukça iyi bir eğitime sahip olmakla beraber, mecburi hizmetinin ardından Avrupa’da eğitime devam etti. Mikro cerrahi alanında uzmanlaşan doktor, günümüzde de mikro cerrahi uygulamaları konusunda aranan bir isim. Kendi kliniğinde başta mikro cerrahi uygulamaları olmak üzere neredeyse tüm vücudu ilgilendiren estetik operasyonlar yapıyor. Girişimsel cerrahi gerektirmeyen uygulamalar konusunda da kendisi ve ekibi, doğal olarak kliniği İstanbul’da en çok tercih edilenler arasında.

Kendisi hakkında yakın zamanda detaylı bir sayfa hazırlayacağız. Sitemizin arama bölümünden ya da buradan sayfanın adresine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın