Estetik Fzt. Elif Türk Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Fzt. Elif Türk Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Fzt. Elif Türk Kimdir ve deneyimleri nelerdir gibi sorulara daha yakından bakalım. Fzt. Elif Türk Bursa’da görev yapan bir fizyoterapisttir. Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden 2018 yılında mezun oldu. Ardından Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde görev yaptı. Elif Türk, 2019 yılından beri kurduğu sağlıklı yaşam merkezinde hizmet veriyor.

Fzt. Elif Türk Bursa‘nın Nilüfer ilçesinde Fizyoself Sağlıklı Yaşam Merkezi adındaki kurumda hizmet veriyor. Fzt. Elif Türk adres bilgisi şöyle; Barış Mahallesi, Yavuz Sokak, Platin Evler Sitesi B Blok, numara 13, Nilüfer/Bursa. Bu adresteki merkeze giderek terapi görebilir ve terapiler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fzt. Elif Türk iletişim bilgileri üzerinden merkeze gitmeden randevu oluşturabilir ve terapiler hakkında bilgi alabilirsiniz. Fizyolife Sağlıklı Yaşam Merkezi ‘nin danışmanlık hattı 0850 333 83 44 numaralı telefondur. Bunun dışında online randevu sistemi şu an aktif değil.

Fzt. Elif Türk ve ekibinden alabileceğiniz birçok terapi var. Kırık rehabilitasyonu, felç terapileri, fıtık terapileri, kuru iğne tedavisi ve nörolojik rehabilitasyon gibi birçok tedavi ve terapiye bu kurumda ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak medikal masaj ve manuel terapi gibi seçenekler de mevcut.

Fzt. Elif Türk Fiyatlar

Fzt. Elif Türk fiyat tarifelerini öğrenmek için yukarıda belirttiğimiz iletişim numarasını arayabilirsiniz. Uygulanan terapi, seans sayısı gibi konular fiyatı değiştirebilir. Aynı zamanda yıldan yıla fiyatlarda artış da yaşanabilir.

Fzt. Elif Türk Yorumlar

Fzt. Elif Türk yorumlar bölümü bu sayfanın alt kısmında bulunur. Daha önce, uzmandan terapi almış hastaların deneyimleri sizin araştırmanıza da yardımcı olacaktır. Hasta görüşleri ve değerlendirmeleri araştırmanızda daha ayrıntılı bilgiye ulaşmanıza yardımcı olur. Siz de yorumlara göz atarak araştırmanızı derinleştirebilirsiniz.

Fzt. Elif Türk Şikayetler

Fzt. Elif Türk şikayetler ve olumsuz geri dönüşleri de diğerleriyle beraber yorumlar bölümünde bulabilirsiniz. Bunları inceleyerek olumlu-olumsuz tüm görüşler hakkında bilgi alabilir ve kendi kararınızı daha kolay verebilirsiniz. Siz de daha önce Fzt. Elif Türk’ten terapi aldıysanız aşağıdaki yorumlar bölümüne değerlendirmenizi yazıp paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın