Bildirimler
Hepsini temizle

Kırışıklıklar Durdurun  

 

Admin
(@admin)
Forum Owner Yönetici
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 59
19 Mayıs 2020 14:43  

Kırışıklıklar- Durdurun ve Uzun Süreli Genç Görünün

Genç yüzdeki küçük bir kırışıklık yaşlanma korkusu yaratır. Büyüdükçe kırışıklıklar olur. Çoğumuz önce kırışıklıklar çeker ve sonra bunları gidermek için pahalı ve ağrılı tedaviler almak için acele ederiz. Onları önlemeye ne dersiniz? Hepsinin muhtemelen durdurulamayacağına katılıyorum, ancak bazıları kesin olabilir. Nasıl olduğunu söyleyeyim?

Derideki Kırışıklıklar - Nasıl Oluşur?

Bir tarafta yıllarca uyumak ve o taraftaki yüzünüzde kırışıklıklar gelişir. Birkaç günde bir uyku pozisyonumuzu değiştiremez miyiz? Bunu yap ve öğren.

Duman ve kaslarını ağzına yakın çek. Sigara içenlerin sigara içen hatları olarak adlandırılan tipik kırışıklıklarını yakında geliştireceksiniz. Sigara içmeyi bırak ve bırak. Ayrıca sigara içmek, ciltteki sağlıklı kollajene zarar veren ve cildinizin gözlerin, yanakların vb. Tipik belirtileri ile sarkmasını sağlayan daha fazla serbest radikal oluşturur.

Güneşe çıkın ve UV'nin yüzünüze çarpmasına izin verin. Derhal cilde zarar verir. Üst cildiniz incelir ve alt destek cildi incelir. Bu, destek alttan uzaklaştıkça ve cilt sarktığından daha fazla kırışıklıklara neden olur. Kendinizi güneşten koruyun. Geniş kenarlı şapkalar, güneş gözlükleri takın ve düzenli olarak SPF 15 güneş koruyucu uygulayın.

Yüzünüzle daha fazla hareket yapın ve bir süre sonra sonsuza kadar kalıcı olacak çizgileri alacaksınız. Yüz ile daha az hareket ve ifade yapın ve kırışıklıkları durdurun.

Antioksidan kremler kullanın. Nemlendiriciler kullanın, cildin kurumasını önleyin. Vitamin ve antioksidanlarla dolu sağlıklı yiyecekler yiyin. Yaşlandıkça kollajen üretimini artırmak için hazırlanan formülasyonları kullanın. Gençliğinizde bu önleyici adımları atın ve yaşlılık asla yüzünüzde görünmeyebilir. Gençliği elde etmek için maliyetli ve acı verici prosedürlerden kaçının.

Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bu makale tıbbi tavsiye niteliğinde değildir ve profesyonel tıbbi tavsiye yerine geçmez. tıbbi kaygılarınız için lütfen doktorunuza danışınız. Lütfen bu makalede verilen ipuçlarını sadece doktorunuza danıştıktan sonra takip edin. Yazar, bu makaleden elde edilen bilgilerden kaynaklanan herhangi bir sonuç veya hasardan sorumlu değildir.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


CevapAlıntı

Cevap bırakın

Yazar Adı

Mail Adresi

Başlık *

İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı