Bildirimler
Hepsini temizle

Burun Estetiği Olma Sebepleri Nelerdir ?  

 

Admin
(@admin)
Forum Owner Yönetici
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 57
Topic starter  

RİNOPLASTİ OLMAK İSTEMENİZİN NEDENLERİ

Kambur bir burun: Bu yaygın bir sorundur - burun bu haliyle 'normal' görünür, ancak köprüde burun köprüsündeki kıkırdak ve kemiğin cerrahi olarak düzleştirilmesiyle giderilebilecek bir yumru vardır.

Eğri burun: Düz olmayan veya yüzün ortasına yerleştirilmemiş bir burun genetik, kaza veya hastalığın sonucu olabilir ve çoğu durumda önemli solunum sorunlarına da neden olabilir. Ameliyat, daha simetrik bir görünüm elde etmek için burnun fiziksel yapısını düzeltmeyi amaçlamış olabilir.

Aşırı projeksiyonlu veya az projeksiyonlu burun: Aşırı projeksiyonlu bir burun, yüz özelliklerinin geri kalanına kıyasla çok büyük görünen bir burun iken, az çıkıntılı bir burun, yüzde düz veya çok küçük görünebilir. Ameliyat, daha orantılı bir görünüm vermek için hem köprüyü hem de ucu ayarlamayı amaçlar.

Şişmiş veya şekilsiz bir uç: Bazen burnun sadece ucu burnun genel görünümünü etkileyebilir. Aşırı büyük, yumrulu veya garip şekilli bir uç, ucun kıkırdağının yeniden şekillendirilmesini veya küçültülmesini gerektirebilir, böylece daha rafine görünür.

Aşırı büyük burun delikleri: Alarm tabanı burun deliklerinin dibidir ve burun deliklerinin boyutunu küçültmek içinde burun estetiği ameliyatı yapılabilir.

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


CevapAlıntı

Cevap bırakın

Yazar Adı

Mail Adresi

Başlık *

İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı
fen bilimleri test