Bildirimler
Hepsini temizle

Burun Estetiği Ameliyat Çeşitleri Nelerdir ? Burun Esteti Ameliyat Fiyatları 2021 ?  

 

Admin
(@admin)
Forum Owner Yönetici
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 57
Topic starter  

Burun Estetiği Ameliyatı Cerrahi Tipleri

Kapalı Burun Estetiği: Kapalı bir rinoplasti prosedürü, kesilerin sadece burun deliklerinin içinde yapıldığı anlamına gelir - yara izi iyi gizlenir, ancak burun yapılarına erişim daha sınırlıdır

Açık Burun Estetiği: Kapalı Burun Estetiğinde  olduğu gibi, kesiler burun deliklerinin içinde yapılır, ancak burun delikleri arasındaki kanatlar boyunca küçük bir kesi ile birleştirilir. Burun daha sonra "açılabilir" bir hal alır ve operasyon tamamlanır.

Redüksiyon Burun Estetiği: Bu, burun ameliyatı için sıklıkla kullanılan bir terimdir, çünkü birçok hasta burunu küçültmek ve kısaltmak veya köprüdeki bir kamburluğu azaltmak için tedaviye ihtiyaç duyarlar. 

Revizyon Burun Estetiği: Çok sık duyulan bir terim olan revizyon burun estetiği. Burun Estetiği ameliyatı olduktan sonra istediğiniz bir dönüşüm sağlayabilir, ancak aynı zamanda birçok nedenden dolayı istenilen sonuca ulaşılamayabilir. Burun, merkezi yüz özelliğidir ve aynı zamanda solunum fonksiyonunu etkileyebilen karmaşık bir yapıdır. Revizyon Burun Estetiği, ister estetik ister fonksiyonel olsun, ilk prosedürden kaynaklanan sorunları düzeltmek için ikincil burun ameliyatı anlamına gelir.

 

“ Güzellik Görenin Gözündedir. “


CevapAlıntı

Cevap bırakın

Yazar Adı

Mail Adresi

Başlık *

İzin verilen maksimum dosya boyutu 25MB

Ön izleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı
fen bilimleri test