FBM Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2021 2022

FBM Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2021

FBM estetik ya da tam adıyla FBM Estetik Tıp Merkezi Doç. Dr. Hayati Akbaş’ın kurduğu bir estetik merkezidir. Hayati Akbaş birçok TV kanalında estetik işlemlere dair verdiği bilgilerle tanınıyor. Ayrıca merkez, bünyesinde birçok doktor ve sağlık çalışanı barındırıyor. FBM Estetik Samsun ilinde iki, İstanbul’da bir, Azerbaycan Batum’da bir, Gürcistan ve Almanya’da bir şubeye sahip. Şubelerin hepsinde hem medikal estetik hem cerrahi estetik işlemleri uygulanıyor.

FBM Estetik Samsun ilinde iki şubeye sahip ve bunlar İlkadım ve Atakum’da bulunuyor. Ayrıca FBM Estetik İstanbul şubesi Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak numara 12’de yer alıyor. Popüler şubelerinden FBM Estetik Atakum, Samsun’da Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde 400 numarada bulunuyor. Samsun FBM Estetik bölgenin en popüler estetik merkezlerinden biri, burada da birçok doktor ve sağlık personeli bulunuyor.

FBM Estetik Tıp Merkezi bünyesinde estetik cerrahi uzmanları, genel cerrah, psikolog ve diyetisyen gibi farklı uzmanlıklardan birçok doktor çalışıyor. Cerrahi olarak yapılan başlıca işlemler burun, meme, kol, kulak, kalça estetiği ve saç ekimi uygulamaları. FBM Estetik Merkezi’nde ameliyatsız gerçekleştirilen başlıca medikal estetik uygulamaları dolgu, botoks, ultrason ile yüz germe, ip askı ve lazer şeklinde sıralanabilir.

FBM Estetik yorumlar konusunda hem olumlu hem olumsuz geri dönüşlere sahip. İşlem yaptıran hastaların birçok olumlu yorumu var. İlgili doktor ya da çalışana bağlı olarak yorumlar değişebiliyor. Bunların yanında her merkez gibi FBM Estetik şikayet içeren geri dönüşler alıyor. Bunlar şubeden şubeye farklılık gösterebiliyor. Şikâyetlerin genel konuları işlem planlamasının değiştirilmesi, sonuçtan memnuniyetsizlik veya bilgilendirme eksikliği şeklinde.

FBM Estetik Kliniği Fiyatları

FBM estetik fiyatları benzer işlemlerin yapıldığı diğer merkezlerin ortalamasına benzer. İşlemlerin türü, hastanede kalma süresi gibi etkenler fiyatı değiştirebilir. Net bilgi almak için FBM Estetik Tıp Merkezi ilk muayene sonrası fiyat bilgilendirme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

FBM burun estetik fiyat bilgisini öğrenmek için başvurduğunuz doktordan randevu alabilirsiniz. Muayene sırasında gereken işlemin ayrıntıları belirlenir ve net fiyat bilgisi sunulur. Böylece FBM Estetik ve diğer kurumlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Fakat aldığınız fiyatların arasında çok fazla zaman olmamasına dikkat etmeniz önerilir. Çünkü estetik fiyatları yıldan yıla değişir.

Yorum yapın