Estrella Estetik Kliniği - Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar 2022

Estrella Estetik Kliniği – Yorumlar, Şikayetler, Fiyatlar

Estrella Estetik veya Clinicas Estrella Danışmanlık İzmir’de bulunan bir estetik kliniği. 17 yıldır faaliyet gösteren kurumun yöneticisi Yıldız Uysal. Klinikte kozmetik uygulamalar, medikal estetik ve plastik cerrahi işlemleri uygulanıyor. Estrella Estetik İzmir Alsancak’ta Gürel Tower Residence’ın 6. Katında bulunuyor.

Estrella Estetik Danışmanlık Hizmetleri adıyla da bilinen merkez uzun yıllardır güzellik sektöründe. Estetik uygulamaları birçoğunu burada yaptırmak mümkün. Merkezde yapılan kozmetik işlemler genel olarak kalıcı makyaj, kaş/kirpik lifting, bölgesel zayıflama şeklinde. Aynı zamanda dolgu, botox gibi medikal uygulamalar da gerçekleştiriliyor. Ameliyat gerektiren meme dikleştirme, liposuction gibi birçok cerrahi işlem de burada uygulanabiliyor. Merkezde lazer epilasyon ve diğer lazer uygulamaları popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Estrella Estetik bazı ünlü isimlerle de çalışıyor.

Estrella Estetik İzmir yorumlar bakımında birçok olumlu geri dönüşe sahip. Olumlu yorumların konuları genellikle sonuçtan memnuniyet, klinik kadrosunun ilgisi ve kibar davranışı gibi konularda yoğunlaşıyor. Fakat aynı alandaki diğer merkezler gibi olumsuz geri dönüşler de alıyor. Estrella Estetik şikayet konuları genellikle randevu sorunları, işlemlere dair yan etkiler gibi problemler üzerine yoğunlaşıyor. Merkez popüler ve sık tercih edilen bir yer olduğu için yoğunluk kaynaklı sorunlar yaşanabiliyor.

Estrella Estetik Fiyatları

Estrella Estetik fiyatlar konusunda birçok kampanya ve indirim yapıyor. Bunları hem Instagram hesabından hem kliniğin internet sitesinden takip edebilirsiniz. Birçok uygulama ve işlem paketi internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. Estrella Estetik fiyatlar için örnek vermek gerekirse; kampanyalı 1 seans aqua peeling + 1 seans yoğun cilt bakımı 49,90 Lira. Bu fiyatlar yıldan yıla artış gösterebiliyor ve kampanya zamanları dışında daha yüksek fiyatlandırmalar olabiliyor.

Estrella Estetik birçok cerrahi işlemin de yapıldığı bir yer. Bu işlemler hastanede yatış süresi, işlemin türü, uygulanan bölgeler gibi etkenlere göre değişebiliyor. Çoğu hasta için de en uygun yöntem bir ön muayene sonucu belirlenebiliyor. Bu nedenle plastik cerrahi işlemlerinde Estrella Estetik fiyatlar öğrenmek için ön muayeneye gitmeniz ve ardından net fiyatı almanız gerekebilir.

Yorum yapın