Prof. Dr. Onur EROL Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Prof. Dr. Onur EROL Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Prof. Dr. Onur Erol, estetik cerrahisi konusunda önde gelen hekimlerden birisidir. Neredeyse kırk yıllık tecrübesiyle Prof. Dr. Onur Erol, estetik cerrahi konusunda standartları belirleyen isimlerden birisi olarak bilinmektedir. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olup sonrasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne geçmiştir. Meslek hayatına girdikten sonra birçok hastanede hizmet vermiş olmakla birlikte şu an ONEP Estetik bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir. Kendisi başta Petek DİNÇÖZ olmak üzere birçok ünlünün estetik operasyonlarını da gerçekleştirmiştir.

Unvan, İsim, Soy isimProfesör Doktor Onur Erol
Adres, Şehir, KlinikONEP Estetik Kliniği
Telefon Numarası0212 283 92 70
E-mail Adresi / Web Sitesionurerol.com
Akademik KariyerYardımcı Doçent, Hacettepe Üniversitesi (1972-1974)
Asistan Profesör, Baylor College of Medicine, Houston, Texas (1978-1979)
Doçent, Hacettepe Üniversitesi (1974-1980)
Profesör, Hacettepe Üniversitesi (1980-1989)
Misafir Profesör, Akdeniz Üniversitesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Departmanı (1990-1994)
Misafir Profesör, Marmara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi (1990-1994)
Profesör, Kadir Has Üniversitesi, Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı (1999-2006)
Profesör, İstanbul Bilim Üniversitesi, Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı (2006- 2009)
Mesleki KariyerHacettepe Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi (1965-1989)
International Hospital, İstanbul (1990’dan itibaren)
Florence Nightingale Hospital, İstanbul (1990’dan itibaren)
Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, Plastik Cerrahi Departman Şefi (1989 dan itibaren)
Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi (1999’dan itibaren)
Prof. Dr. Onur Erol Bilgi Kartı

Prof. Dr. Onur EROL‘un Kazandığı Akademik Ödüller

Plastik ve estetik cerrahi konusunda oldukça uzman olan, hem akademik hem de mesleki kariyeri göz dolduran Prof. Dr. Onur EROL aynı zamanda birçok akademik ödüle de layık görülmüştür. Çeşitli bilimsel organizasyonlar, dernekler ve üniversiteler, yaptığı çalışmalar sayesinde Prof. Dr. Onur EROL‘a aşağıdaki ödülleri yıllar içerisinde vermiştir:

 • Amerikan Plastik Cerrahi Derneği Eğitim Vakfının düzenlediği araştırma yarışmasında “Junior Klasifikasyon”da şeref ödülü. (1975)
 • TÜBİTAK Bilim Adamı Yetiştirme Grubundan ABD’de 6 aylık burs. (1976)
 • Amerikan Plastik Cerrahi Derneği Eğitim Vakfının düzenlediği araştırma araştırma yarışmasında “Senior Klasifikasyon”da birincilik ödülü. (1978)
 • NIH (Natıonal Instıtute of Health) “Free Flap Trachea and Esophageal Reconstructıon” adlı proje ile iki yıllık burs ve 75.000$ (1978)
 • Baylor Collge of Medicine araştırma bursu. “Latissimus Dorsi Myocutaneous Flaps” adlı proje ile, 3.000$ (1978)
 • Baylor College of Medicine araştırma bursu. “Comparative Diagnostic Techniques in Different Types of Traume” adlı proje ile, 3.000$ (1979)
 • NIH (National Institute of Health) “A New Method Using Omentum to Reconstruction Deformities” adlı proje ile iki yıllık burs ve 150.000$ (1979)
 • Amerikan Cancer Society “Breast Reconstruction Employing an Omentum Skin Flap” adlı proje ile iki yıllık burs ve 75.000$ (1979)
 • Sedat Simavi Vakfı, Sağlık Bilimleri Ödülü. (1981)
 • Rotary Club Akdeniz Bölgesi Meslek Ödülü (2006)
 • Maliniac Ödülü (Amerikan Plastik Cerrahi Yaşam Boyu Başarı Ödülü) (2007),

Prof. Dr. Onur EROL ile görüşmek, plastik cerrahi konusunda görüşlerini almak istiyorsanız, mevcutta çalıştığı tıp merkezine giderek görüşebilir; tıp merkezinin iletişim numaralarından randevu alarak kendisiyle kontak kurabilirsiniz.

“Prof. Dr. Onur EROL Kimdir? Yorumlar – Şikayetler” üzerine 6 yorum

 1. İlk randevumuzda elinde kayıt cihazını görünce ilginç gelmişti. Diğer doktorlar gibi kalemle kağıtla uğraşmaz söylediklerinizi kayıt eder. Güzel bir yöntem

  Cevapla
 2. Aslında ilk görüşmemizde biraz kırıcı olmuştu, burnumda ben de sıkıntı olduğunu biliyorum zaten bu yüzden ordayım ama sürekli burnumda sıkıntı olduğunu her fırsatta söylemesi beni biraz rahatsız etmişti. Zamanla samimiyeti bana güven verdi diyebilirim. Ameliyathane’deki müzik sistemi de işin cabası gayet eğlenceli bir ortamda operasyon geçirmek sizi rahatlatıyor

  Cevapla
 3. Ukala havalı biri olmasını beklerken dünyanın en sıcak kanlı doktorlarından biri çıkması beni çok şaşırtmıştı. Hem işinde de gayet başarını tavsiye ederim

  Cevapla
 4. Onur Beye daha önce burun estetiği ameliyatı olmuş olan biri olarak son derece memnunum, hem görünüm olarak kendimi daha iyi hissediyorum hem de nefes alıp verme konusundaki rahatsızlığımı tamamen giderdim. Teşekkür ederim

  Cevapla
 5. Kendisi ile yazın bir yerde tanıştık, öyle mesleğini öğrenince araştırmak istedim. Kendisi o kadar sıcak kanlı bir sohbet muhabbet içindeydi ki. Tanıyınca daha da saygı duyasım geldi. Harika karakteri olan biri.

  Cevapla

Yorum yapın