Estetik Yaptıran Ünlüler 2022

Estetik Yaptıran Ünlüler

Estetik yaptıran ünlüler çoğu zaman bunu gizlemeyi tercih etse de eski fotoğrafları tartışmalara neden oluyor. Ama son dönemde bu konuyla barışık olan ünlülerin sayısı da az değil. Artık estetik işlemler hiç olmadığı kadar yaygın. Ayrıca medikal estetik uygulamaları ile oldukça kolay hale geldi. Hal böyle olunca teknolojinin estetik yaptıran kadın – erkek birçok ünlü de saklamak yerine deneyimlerini paylaşmayı tercih ediyor.

Estetik yaptıran ünlüler birçok işlemin en iyi versiyonlarına sahip ve haliyle doktorlarını, değişimlerini merak ediyoruz. Yerlisinden yabancısına, kadınından erkeğine 20 estetik yaptıran ya da yaptırdığı düşünülen ünlüyü bir araya getirdik. Estetik yaptıran ünlülerin öncesi sonrası fotoğraflarıyla birlikte hangi işlemleri ettiklerini de aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Seren Serengil
 2. Danla Biliç
 3. Tuvana Türkay
 4. İrem Sak
 5. Büşra Pekin
 6. Didem Soydan
 7. Belçim Bilgin
 8. Hande Yener
 9. Özcan Deniz
 10. Tarkan
 11. Emel Sayın
 12. Dilan Çiçek Deniz
 13. İrem Derici
 14. Kendall Jenner
 15. Ryan Gosling
 16. Gigi Hadid
 17. Bella Hadid
 18. Chrissy Teigen
 19. David Beckham
 20. Junkook

Seren Serengil Estetik

Estetik yaptıran kadın ünlülerimizden Seren Serengil çoğunlukla dolgu, botoks gibi medikal estetik uygulamalarını tercih ediyor. Aynı zamanda kilo verme süreçlerinden sonra cilt germe işlemleri yaptırdığı konuşuldu ve burnu için rinoplasti ameliyatı geçirdiği düşünülüyor.

Seren Serengil eski hali yıllar içinde birçok değişime uğradı. Çok erken yaşta ünlü olan sunucunun değişimi 90’lı yıllarda başladı. Sık sık kilo alıp veren sunucunun vücudu için de germe işlemleri geçirdiği iddia ediliyor. Fakat bazılarına göre ise bu değişim estetik ile değil photoshop ile sağlandı.

Seren Serengil estetiksiz fotoğraflarına 90’lardan günümüze doğru bakıldığında değişimin boyutu anlaşılabiliyor. Ayrıca, son dönemde sunuculuğunu yaptığı programın kulisinde çekilen bir fotoğraf tartışmalara neden oldu. Ekrandaki haline hiç benzemeyen bu fotoğraf filtre ve photoshop yöntemlerini de düşündürdü. Seren Serengil hem estetik işlemler hep photoshop ile teknolojiden sonuna kadar faydalanan bir isim.

seren serengil estetiksiz
Seren Serengil

Danla Biliç Estetik

Estetik yaptıran Türk ünlüler arasında son dönemin en çok konuşulan ismi Danla Biliç oldu. Tanınmadan önceki yıllarında meme küçültme ameliyatı geçirdiğini açıklayan fenomen sonraki yıllarda geçirdiği işlemleri de saklamadı.

Danla Biliç eski hali aslında mide küçültme ameliyatı geçirmeden önceki hali. Fenomen birçok estetik işlemi bu ameliyatı atlattıktan sonra yaptırdı. Cilt germe, botoks gibi uygulamaların yanında dudak, elmacık kemikleri ve jawline dolgusu gibi işlemler geçirdiğini söylüyor. Son dönemde fox eye estetiği yaptıdığı konuşulsa da bunu kabul etmedi. Danla Biliç’in estetiksiz görüntüleri hala kanalında bulunan eski videolarında görülebiliyor.

Danla Biliç estetiksiz
Danla Biliç

Tuvana Türkay Estetik

Tuvana Türkay estetik operasyon geçirdikten sonra gündeme oturdu. İlk olarak burun estetiği geçiren oyuncu beğenilen bir sonuç elde etti. Sonraki dönemde dolgu ve botoks gibi medikal estetik uygulamaları yaptırdığı iddia edilse de hiçbirini kabul etmedi. Hatta bu konuda çok kez açıklama yaptı ve sadece burun estetiği yaptırdığını söyledi.

tuvana türkay estetiksiz
Tuvana Türkay

İrem Sak Estetik

Estetik yaptıran ünlü kadınlar arasında sevilen oyuncu İrem Sak da var. Geçirdiği işlemleri saklamayan oyuncu üç kez burun ameliyatı yaptırdığını söylüyor. Bunun dışında birkaç dolgu işlemi de geçirmiş. Burun estetiği öncesine ait görsel paylaşmayan oyuncunun bu görüntüsü bilinmiyor.

İrem Sak estetiksiz hali küçük medikal işlemlerin öncesini yansıtıyor. Oyuncu burnunun ilk halinin de büyük bir görsel soruna sahip olmadığını söylüyor. Kendisinin genellikle imaj değişimleri sıkça konuşuluyor ve beğeniliyor.

irem sak estetiksiz
İrem Sak

Büşra Pekin Estetik

Büşra Pekin estetik ile kendini yenileyen ve sonuçları beğenilen isimlerden biri. Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla tanınan oyuncu geçtiğimiz yıllarda birkaç medikal estetik uygulamasını tercih etti. Buna verdiği kilolar da eklenince büyük bir değişim geçirdi. Oyuncu çene dolgusu ve kaşlarını kaldırmak için botoks gibi uygulamalar yaptırdı.

büşra pekin estetiksiz
Büşra Pekin

Belçim Bilgin Estetik

Estetik yaptıran ünlüler içinde bunu saklamayan oyuncularımızdan Belçim Bilgin ile başlayalım. Oyuncu sadece burnu için operasyon geçirdiğini açıkladı. Erken yaşlarda ilk işlemi yaptıran oyuncunun sonradan bir işlem daha yaptırdığı biliniyor. Tercihi ise Op. Dr. Teoman Doğan’dan yana oldu.

belçim bilgin estetiksiz
Belçim Bilgin

Hande Yener Estetik

Estetik yaptıran Türk ünlüler arasında ünlü Pop şarkıcısı Hande Yener de var. İlk albümünden sonra görünümünde değişikliklere giden şarkıcı operasyonları için Prof. Dr. Nazım Çerkeş’i tercih etti. Bir defilede beğendiği mankenden esinlenerek estetik yaptırdığını açıklayan şarkıcı, burun estetiği gibi operasyonların yanında medikal estetik uygulamalardan da faydalanıyor.

Hande yener estetiksiz
Hande Yener

Özcan Deniz Estetik

Estetik yaptıran Türk erkek ünlüler arasında en iyi sonuçlara sahip isimlerden biri Özcan Deniz. Ünlü şarkıcının burun estetiğinin ardından dolgu ve botoks gibi küçük medikal uygulamalardan yararlandığı düşünülüyor. Şarkıcının burun ameliyatını kimin gerçekleştirdiği açıklanmamış. Fakat bu konuda araştırma yapanlar için Prof. Dr. Reha Yavuzer’in TV’deki birçok ünlünün doktoru olduğu biliniyor.

özcan deniz estetiksiz
Özcan Deniz

Tarkan Estetik

Estetik yaptıran ünlüler erkek olsun kadın olsun en sık burun estetiğini tercih ediyor. Aslında bu ünlü olmayanlar için de geçerli. Tarkan da uzun yıllar önce burun estetiği geçirmiş ve bugünkü görünümünü tamamlamıştı. Hala en beğenilen sonuçlar arasında gösteriliyor. Tarkan’ın hangi doktoru tercih ettiği bilinmiyor ama eşi Pınar Tevetoğlu’nun Dr. Yakup Avşar’ın kapısını çaldığı biliniyor. Ayrıca burun estetiği için doktor araştırması içindeyseniz Op. Dr. Fikret Çelik sevilen uzmanlar arasında. Türkan Şoray, Derya Baykal gibi isimler kendisini tercih etmiş.

tarkan estetiksiz
Tarkan

Emel Sayın Estetik

Estetik yaptıran ünlüler Türkiye şubesinin en sevilen sanatçılarından Emel Sayın da teknolojiden faydalanıyor. Estetik operasyonun yanında botoks ve dolgu gibi medikal uygulamalardan da faydalanıyor. En eski ve ünlü cerrahlardan Prof. Dr. Namık Kemal Baran, Emel Sayın’ın tercihi olmuş. Estetik yaptıran ünlü sanatçılar arasından birçok başka isim de zamanında kendisinin kapısını çalmış.

emel sayın estetiksiz
Emel Sayın

Didem Soydan Estetik

Estetik yaptıran Türk ünlüler arasında bunu gizleme gereği duymayan ender isimlerden biri Didem Soydan. Ünlü manken burun estetiği ve meme büyütme için operasyon geçirdi ve sonrasında medikal işlemlerle devam etti. Burun estetiğini Op. Dr. Güncel Öztürk’ün gerçekleştirdiğini açıkladı. Ayrıca ünlü manken dolgu ve botoks gibi uygulamaları da tercih ediyor. Estetik yaptıran mankenler içinde takipçileri tarafından en beğenilen uygulamalara sahip.

didem soydan estetiksiz
Didem Soydan

Dilan Çiçek Deniz Estetik

Estetik yaptıran Türk ünlüler denince son dönemde en çok konuşulan ama her seferinde iddiaları reddeden oyuncu Dilan Çiçek Deniz’den bahsedelim. Kendisinin eski fotoğraflarına bakanlar jawline, dudak, elmacık kemiği dolgusu ve botoks yaptırdığını iddia etmişti. Sonradan meme büyütme operasyonu geçidiği de konuşuldu. Fakat bunların hiçbiri oyuncu tarafından kabul edilmedi. Yine de kendisini görüp meme estetiği için araştırma yapmak isterseniz Prof. Dr. Aylin Karabulut bu konuda en deneyimli isimlerden.

dilan çiçek deniz estetiksiz
Dilan Çiçek Deniz

İrem Derici Estetik

Estetik yaptıran kadın ünlüler denince son dönemde en çok konuşulan isim İrem Derici. Ünlü şarkıcı üç kez burun estetiği geçirmesinin yanında meme büyütme, dolgu ve botoks gibi işlemleri tercih ettiğini açıkladı. İlk estetiğini erken yaşlarda burnu için geçiren şarkıcı ünlü olduktan sonra da işlemlere devam etti. Günümüzdeki görüntüsü beğeniyle karşılanıyor. Fakat ameliyatları gerçekleştiren doktorlar bilinmiyor. Bu konuda araştırma yapıyorsanız Prof. Dr. Fethi Orak Türkiye’de meme büyütme estetiği konusunda ünlü uzmanlardan biri.

irem derici estetiksiz
İrem Derici

Kendall Jenner Estetik

Kendall Jenner estetiksiz hali ile bugünü arasında büyük farklar olan bir model. Eski hali çocukluğundan itibaren kamera önünde olduğu için takip edilebiliyor. Tüm Kardashian ailesi gibi o da 17-18 yaşlarından itibaren estetik uygulamalara başladı. Fakat ailenin geri kalanı fazla plastik bir görüntüye sahip olmakla eleştirilirken Kendall Jenner genellikle ayrı tutuluyor.

Estetik yaptıran mankenler arasında en beğenilen sonuçlardan birine sahip. Ünlü modelin burun estetiği ve botoksa ek olarak çene, dudak ve elmacık kemiği dolgusu yaptırdığı düşünülüyor. Son dönemde ise meme büyütme operasyonu geçirdiği konuşuluyor.

Kendall Jenner estetiksiz
Kendall Jenner

Ryan Gosling Estetik

Estetik yaptıran ünlü erkekler denince en beğenilenlerden biri Ryan Gosling. Ünlü oyuncu ilk estetik operasyonunu 19 yaşında burnu için geçirmiş. Sonraki yıllarda sadece medikal estetikle yetinerek gülme çizgilerine dolgu ve tüm yüzüne botoks yaptırmış. Bunları da saklamayı tercih etmiyor. Oyuncunun doktoru bilinmiyor fakat ülkemizde burun estetiğinde ünlü doktorlardan biri Prof. Dr. Nazım Durak. Kendisi Gönül Yazar, Ebru Destan gibi ünlülerin operasyonlarını gerçekleştirmiş.

Ryan Gosling estetiksiz
Ryan Gosling

Gigi Hadid Estetik

Gigi Hadid estetiksiz olduğunu defalarca kez söyleyen bir isim. Eski bir model olan annesi Yolanda da Gigi’nin hiç estetik işlem geçirmediğini tekrar ediyor. Fakat annesi, diğer kızı Bella Hadid için de aynı şeyleri söylediği için pek güvenilir bulunmuyor. Gigi Hadid’i takip edenlerin bir kısmı estetik yaptırmadığına katılsa da Bella Hadid’in iddiasına inananların sayısı az. Gigi Hadid’in ise daha çok dolgu ve botoks gibi medikal estetik uygulamaları yaptırdığı iddia ediliyor. Özellikle elmacık kemiği, dudak ve çene hattına küçük dolgular uygulandığı düşünülüyor.

Gigi Hadid estetiksiz
Gigi Hadid

Bella Hadid Estetik

Bella Hadid estetiksiz olduğunu bir süre iddia etse de sonradan burun estetiğini kabul etti. Fakat diğerleri için hala ısrarcı. Eski fotoğraflarına bakanlar ünlü modelin ip askı yöntemi ile cilt germe, dolgu ve botoks işlemleri geçirdiğini düşünüyor. Özellikle yıldan yıla gerginleşen cildi ve büyüyen dudakları bu iddiaları güçlendiriyor. Burnunda ise iki kez değişim yaşandığını iddia edenler var. Estetik yaptıran mankenler arasında en beğenilen sonuçlara sahip olan ünlü model, birçok insana estetik konusunda ilham oldu.

Bella Hadid estetiksiz
Bella Hadid

Chrissy Teigen Estetik

Estetik yaptıran ünlü kadınlar arasında son dönemde birçok iddiası konuşulan isim eski model Chrissy Teigen. Kendisinin dolgu ve botoks gibi uygulamalar yaptırdığı söylense de iddiaları yalanladı. Hatta bu konuda esprili paylaşımlar yapıyor. Son dönemde dudak dolgusu yaptırdığı konuşulsa da bunu reddetti. Açıkladığı tek estetik koltuk altına yaptırdığı liposuction operasyonu. Doktoru bilinmiyor fakat böyle bir işlem düşünenler için Türkiye’nin en ünlü uzmanlarından biri Op. Dr. Leyla Arvas.

Chrissy Teigen estetiksiz
Chrissy Teigen

David Beckham Estetik

Estetik yaptıran erkek ünlüler yabancı olunca daha az saklıyor gibi. Görüntüsüyle birkaç nesli kendine hayran bırakan Eski futbolcu David Beckham, botoks gibi medikal uygulamalardan faydalanıyor. Kendisinin doktoru bilinmiyor fakat Türkiye’nin medikal estetik konusunda ünlü doktorlarından biri olan Dr. Mustafa Karataş’ın ismini anabiliriz. Kendisi Gülben Ergen gibi ünlülerin de tercihi.

David Beckham estetiksiz
David Beckham

Jungkook Estetik

Estetik yaptıran K-Pop idolleri bizi estetiğin farklı tarzlarıyla tanıştırıyor. Kore müzik grubu BTS’in sevilen üyelerinden Jungkook burun estetiği yaptıranlar arasında. Burnundaki hafif kemeri gidermeyi ve biraz daha dik bir buruna sahip olmayı tercih etmiş. Bu estetik Kore’de sık tercih edilen bir işlem ve estetik fiyatlarının uygun olmasıyla da yaygınlaşmış durumda. Doktoru bilinmiyor fakat burun estetiği düşünenler Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu’nu araştırma listesine ekleyebilir. Ünlü doktor sık sık TV programlarına da katılıyor.

Jungkook estetiksiz
Jungkook

Yorum yapın