En İyi 10 Estetik Doktoru

En İyi 10 Estetik Doktoru

En iyi 10 estetik doktoru yani Türkiye’de hizmet veren en iyi estetik cerrahi doktorları, estetik cerrahinin alanına göre değişse de popülaritelerine bakılarak değerlendirildiğinde belirli bir liste ortaya çıkmaktadır. Bu listede ünlülerin estetik doktoru olarak adlandırabileceğimiz birçok isim bulunmaktadır ki ünlülerin yüzlerine ve estetik operasyonlarına bakıldığında ne kadar başarılı cerrahi operasyonlar yapıldığı görülecektir. Sizler için en iyi estetik doktorları listesini sunuyoruz. Bu listenin Plastik Cerrahi Derneği‘ne kayıtlı ve kayıtlı olmayan doktorlar üzerinden, sübjektif olarak hazırlandığını bilmeli ve seçeceğiniz doktor hakkında çok daha fazla araştırma yapmalısınız.

Listeye geçmeden önce, listedeki doktorları en baştan sıralamak ve sonrasında uzmanlık alanlarını ve bilgilerini yazmak daha mantıklı olacaktır.

  1. Prof Dr. Namık Kemal Baran
  2. Op. Dr. Leyla Arvas
  3. Prof. Dr. Nazım Durak
  4. Prof. Dr. Reha Yavuzer
  5. Prof. Dr. Fethi Orak
  6. Prof. Dr. Nazım Çerkeş
  7. Op. Dr. Teoman Doğan
  8. Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu
  9. Op. Dr. Fikret Çelik
  10. Prof. Dr. Aylin Karabulut

Şimdi de en iyi 10 estetik doktoru olarak adlandırdığımız bu listenin, ne kadar göreceli bir liste de olsa, içerisinde yer alan doktorların bilgileriyle ve başarılarıyla devam edelim.

Prof. Dr. Namık Kemal Baran Kimdir?

Prof. Dr. Namık Kemal Baran, estetik cerrah denilince ilk akla gele isim olan ve asker kökenli olup uzun yıllar GATA da görev yapan bir cerrahtır. Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulunmuş ve okulun ilk rektörü olmuştur. Herkes tarafından Estetikçi Robin Hood olarak bilinen Doktor Ajda Pekkan, Hande Ataizi, Pınar Eliçe ve Emel Sayın gibi pek çok ünlü sanatçının estetik ameliyatını yapmıştır. Şu anda yaşının epey bir ilerlemiş olmasına rağmen hala hastaları O’na akın etmektedir. Ayrıca doktorun oğulları da kendi gibi estetik doktoru olmuş ve babalarının tecrübelerinden yararlanmaktadırlar.

Op. Dr. Leyla Arvas Kimdir?

Op. Dr. Leyla Arvas, genel olarak kadın cerrah denilince ilk akla gelen isim olmaktadır. Başarılı bir plastik cerrah olan doktor yurt dışında almış olduğu eğitimler ve yapmış olduğu çalışmalar ile kazandığı deneyimler ile adından çok fazla söz ettirmektedir. Lip Lift, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe ve vücut şekillendirme prosedürleri de denilmekte olan Liposuction, Meme Dikleştirme, Meme Büyütme- Küçültme ve Karın Germe gibi ameliyatları özel ilgi alanı olmaktadır. Alanında uzman olan doktora her geçen gün tercih eden sayısında fazlası ile artış görülmektedir.

en iyi 10 estetik cerrah
En İyi 10 Estetik Doktoru

Prof. Dr. Nazım Durak Kimdir?

Prof. Dr. Nazım Durak, GATA’da çalışmalarına devam etmiş olan ismi pek çok ünlünün estetik ameliyatları ile anılmaktadır. Semra Özal, Gönül Yazar, Ebru Destan ve bunun gibi çok sayıda sosyetenin ünlü isimlerinin yanı sıra sanat dünyasının en ünlü estetik doktoru olarak önemli bir yere sahip olmaktadır.

Prof. Dr. Reha Yavuzer Kimdir?

Prof. Dr. Reha Yavuzer, son dönemlerin en popüler estetik doktoru olarak karşımıza çıkan doktorlardandır. Devamlı olarak televizyonda ekranlarda görmek mümkündür. Başarılı işlere atmış olduğu imzası ile her geçen gün adından fazlası ile bahsedilmektedir.

Prof. Dr. Fethi Orak Kimdir?

Prof. Dr. Fethi Orak, ünlülerin tercih etmiş olduğu bir diğer ünlü estetik doktorudur. Alanında son derece uzman ve deneyimli bir doktor olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle meme içi silikon taktırmak isteyen bayanların en uğrak adresi olan doktor gün geçtikçe yapmış olduğu başarılı işler ile adından söz ettirmektedir.

Prof. Dr. Nazım Çerkeş Kimdir?

Prof. Dr. Nazım Çerkeş, Niran Ünsal ve Hande Yener gibi çok ünlü sanatçıların tercih ettiği çok ünlü bir estetik doktorudur. Özellikle yapmış olduğu burun estetiği konusunda son derece başarılı olduğu tercih edilme oranlarının her gün artmasından da anlaşılmaktadır.

Op. Dr. Teoman Doğan Kimdir?

Op. Dr. Teoman Doğan, burun estetiği konusunda oldukça başarılı olan ve başta Belçim Bilgin olmak üzere çok sayıda ünlünün gitmiş olduğu ilk adres olmaktadır. Gün geçtikçe adından daha fazla söz ettiren doktor başarılı işlere atmış olduğu imzalar sayesinde talep sayısında artış olmaktadır.

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, televizyonlarda konuk olduğu programlar sayesinde pek çok kişinin tanıdığı; estetik alanında son derece başarılı işlere imzasını atan bir estetik cerrahi doktorudur. Ünlülerin tercih ettiği doktor pek çok ünlü kişinin estetik ameliyatlarını yapmıştır. Yapmış olduğu estetik ameliyatlarında kusursuz çalışması sayesinde adından fazlası ile söz ettirmektedir.

Op. Dr. Fikret Çelik Kimdir?

Op. Dr. Fikret Çelik, estetik doktoru denilince ilk akla gelen isimlerden biridir. Özellikle Türkan Şoray, Derya Baykal, Serpil Çakmaklı gibi sinema dünyasının en sevilen ünlülerin estetik ameliyatlarını yapmıştır. Ayrıca doktoru televizyonda çok sık görmek her an mümkün olmaktadır.

Prof. Dr. Aylin Karabulut Kimdir?

Prof. Dr. Aylin Karabulut, alanında uzman olan ve her geçen gün adından daha fazla söz ettiren estetik doktorlarından birisidir. Televizyonlarda pek çok farklı programlara katılarak estetik alanında bilgiler sunmakta olan doktor ünlülerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle meme estetiğinde ilk sırada yer alan Prof. Dr. Aylin Karabulut alnında yapmış olduğu başarılı işler ile her zaman talep görmektedir.

Yorum yapın