En İyi 10 Estetik Doktoru

En iyi 10 estetik doktoru kimlerdir? Her zaman kendini daha güzel hissetmek isteyenler için önemli olan en iyi 10 estetik doktoru sizin için araştırdık. Ülkemizin alanında en iyi ve uzman olan estetik doktorları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak burada mümkün olacaktır. Ünlülerin bile tercih etmiş olduğu profesyonel en iyi 10 estetik doktoru şunlardır;

En İyi 10 Estetik Doktoru – Listemiz

En İyi 10 Estetik Doktoru
En İyi 10 Estetik Doktoru
  • Prof. Dr. Namık Kemal Baran

Estetik cerrah denilince ilk akla gele isim olan Namık Kemal Baran asker kökenli olup uzun yıllar GATA da görev yapmıştır. Gazi Üniversitesi’nin kuruluşunda bulunmuş ve okulun ilk rektörü olmuştur. Herkes tarafından Estetikçi Robin Hood olarak bilinen Doktor Ajda Pekkan, Hande Ataizi, Pınar Eliçe ve Emel Sayın gibi pek çok ünlü sanatçının estetik ameliyatını yapmıştır. Şu anda yaşının epey bir ilerlemiş olmasına rağmen hala hastaları O’na akın etmektedir. Ayrıca doktorun oğulları da kendi gibi estetik doktoru oldular.

  • Op. Dr. Leyla Arvas

Genel olarak kadın cerrah denilince Op. Dr. Leyla Arvas ilk akla gelen isim olmaktadır. Başarılı bir plastik cerrah olan doktor yurt dışında almış olduğu eğitimler ve yapmış olduğu çalışmalar ile kazandığı deneyimler ile adından çok fazla söz ettirmektedir. Lip Lift, Göz Kapağı Estetiği, Yüz Germe ve vücut şekillendirme prosedürleri de denilmekte olan Liposuction, Meme Dikleştirme, Meme Büyütme- Küçültme ve Karın Germe gibi ameliyatları özel ilgi alanı olmaktadır. Alanında uzman olan doktora her geçen gün tercih eden sayısında fazlası ile artış görülmektedir.

  • Prof. Dr. Nazım Durak

GATA da çalışmalarına devam etmiş olan Prof. Dr. Nazım Durak ismi pek çok ünlünün estetik ameliyatları ile anılmaktadır. Semra Özal, Gönül Yazar, Ebru Destan ve bunun gibi çok sayıda sosyetenin ünlü isimlerinin yanı sıra sanat dünyasının en ünlü estetik doktoru olarak önemli bir yere sahip olmaktadır.

  • Prof. Dr. Reha Yavuzer

Son dönemlerin en popüler estetik doktoru olarak karşımıza çıkan Prof. Dr. Reha Yavuzer devamlı olarak televizyonda ekranlarda görmek mümkün olmaktadır. Başarılı işlere atmış olduğu imzası ile her geçen gün adından fazlası ile bahsedilmektedir.  • Prof. Dr. Fethi Orak

Ünlülerin tercih etmiş olduğu bir diğer ünlü estetik doktoru Prof. Dr. Fethi Orak alanında son derece uzman ve deneyimli bir doktor olmaktadır. Özellikle meme içi silikon taktırmak isteyen bayanların en uğrak adresi olan doktor gün geçtikçe yapmış olduğu başarılı işler ile adından söz ettirmektedir.

  • Prof. Dr. Nazım Çerkeş

Niran Ünsal ve Hande Yener gibi çok ünlü sanatçıların tercih ettiği Prof. Dr. Nazım Çerkeş çok ünlü bir estetik doktoru olmaktadır. Özellikle yapmış olduğu burun estetiği konusunda son derece başarılı olduğu tercih edilmesi ile kanıtlanmıştır.

  • Op. Dr. Teoman Doğan

Burun estetiği konusunda oldukça başarılı olan Op. Dr. Teoman Doğan başta Belçim Bilgin olmak üzere çok sayıda ünlünün gitmiş olduğu ilk adres olmaktadır. Gün geçtikçe adından daha fazla söz ettiren doktor başarılı işlere atmış olduğu imzalar sayesinde talep sayısında artış olmaktadır.

  • Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu

Televizyonlarda konuk olduğu programlar sayesinde pek çok kişinin tanıdığı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu estetik alanında son derece başarılı işlere imzasını atmıştır. Ünlülerin tercih ettiği doktor pek çok ünlü kişinin estetik ameliyatlarını yapmıştır. Yapmış olduğu estetik ameliyatlarında kusursuz çalışması sayesinde adından fazlası ile söz ettirmektedir.

  • Op. Dr. Fikret Çelik

Estetik doktoru denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Op. Dr. Fikret Çelik özellikle Türkan Şoray, Derya Baykal, Serpil Çakmaklı gibi sinema dünyasının en sevilen ünlülerin estetik ameliyatlarını yapmıştır. Ayrıca doktoru televizyonda çok sık görmek her an mümkün olmaktadır.

  • Prof. Dr. Aylin Karabulut

Alanında uzman olan ve her geçen gün adından daha fazla söz ettiren estetik doktorlarından biri de Prof. Dr. Aylin Karabulut olmaktadır. Televizyonlarda pek çok farklı programlara katılarak estetik alanında bilgiler sunmakta olan doktor ünlülerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle meme estetiğinde ilk sırada yer alan Prof. Dr. Aylin Karabulut alnında yapmış olduğu başarılı işler ile her zaman talep görmektedir.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x