Estetik Dt. Sevil Pekmezci Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Dt. Sevil Pekmezci Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Sevil Pekmezci kimdir, deneyimleri nelerdir gibi soruları kısaca anlatalım. Sevil Pekmezci bir diş hekimidir. Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Sonra çalışmak için gittiği Aydın/Didim’de kendi diş sağlığı merkezini açtı. Sevil Smile Studio ismindeki klinik günümüzde iki şubeye sahip. Diş hekimi Sevil Pekmezci ve kliniklerini özellikle sağlık turizmi için ülkemize gelenler tercih ediyor. Özellikle Almanya, Rusya ve İngiltere’den gelen hastaları mevcut.

Sevil Smile Studio Antalya ve Aydın / Didim olmak üzere iki şubeye sahip. Birçok diş hekimin görev yaptığı bu kliniklerde özellikle diş kaplama, estetik gülüş tasarımı gibi tedaviler tercih ediliyor. Bunun yanında diş beyazlatma, implant, kanal tedavisi ve protez diş gibi uygulamalar da kliniklerde gerçekleştiriliyor.

Sevil Pekmezci Smile Studio şubelerinin adreslerini ziyaret ederek tedaviler ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sevil Smile Studio Antalya adres bilgisi şöyle; Fener, Lara Caddesi, numara 339, Muratpaşa/Antalya. Buradaki kliniğin ismi Antalya Elite Boutique Clinic olarak da anılıyor.

Sevil Pekmezci Smile Studio Aydın’ın Didim ilçesinde de şubeye sahip. Didim şubesinin adresi şöyle; Çamlık, 427. Sokak Didim/Aydın. Bu şubenin ismi navigasyonda Sevil Smile Studio olarak geçiyor. Aynı zamanda Didim Elite Boutique Clinic adıyla da biliniyor. Sevil Smile Studio İstanbul günümüzde mevcut değil.

Dt. Sevil Pekmezci kliniklerinden bilgi almak ve randevu oluşturmak için danışma hatlarını kullanabilirsiniz. Sevil Smile Studio Didim şubesine 0256 813 35 62 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Antalya şubesine ise 0242 324 18 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Sevil Smile Studio’nun genel danışma hattı ise 0533 368 17 57 numaralı telefondur. Sevil Smile Studio Instagram hesabı üzerinden de uygulanan tedaviler hakkında bilgi alabilir ve öncesi-sonrası fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Dt. Sevil Pekmezci Fiyatlar

Dt. Sevil Pekmezci fiyat bilgisine ulaşmak için kurumun yukarıda sıraladığımız telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Uygulamanın türüne, seans sayısına ve fiyat politikalarına göre ücretler değişebilir. Aynı zamanda maliyetlerin artması nedeniyle yıldan yıla fiyatların artması da mümkün. Bu nedenle en net bilgiyi danışma hatlarını arayarak edinebilirsiniz.

Dt. Sevil Pekmezci Yorumlar

Dt. Sevil Pekmezci yorumlar kısmı bu sayfanın altında bulunur. Siz de eski hastaların görüşlerine önem veriyorsanız bu bölümü inceleyebilirsiniz. Diğer hastaların deneyimleri, araştırma yapanlar için faydalı ayrıntılar içerir.

Dt. Sevil Pekmezci Şikayetler

Dt. Sevil Pekmezci şikayetler diğer değerlendirmelerle birlikte yorumlar bölümünde bulunur. Siz de Sevil Pekmezci kliniklerinden daha önce hizmet aldıysanız aynı bölüme yorumunuzu ya da şikayetinizi yazabilirsiniz.

Yorum yapın