Estetik Dt. Pertev Kökdemir Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Dt. Pertev Kökdemir Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Dt. Pertev Kökdemir kimdir, tecrübeleri nelerdir gibi bilgilere en kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Dt. Pertev Kökdemir İstanbul’da hizmet veren bir diş hekimidir. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olan hekim sonraki yılarda aynı üniversitenin master programını da tamamladı. Bunu Marmara Üniversitesi Deontoloji ve Tıp Tarihi Anabilim Dalı’nda gerçekleştirdi. Sonraki yıllarda aynı üniversitede dersler verdi. Dt. Pertev Kökdemir diş hekimi olarak Caddebostan Ağız ve Diş Polikliniğini kurdu. Sonraki yıllarda sağlık turizmi acentesi açtı ve yurt dışından gelen hastalara da hizmet vermeye başladı. 2018 yılından beri kurucusu olduğu Swissmed Ağız ve Diş Polikliniği’nde görev yapıyor. Aynı zamanda Pertev Kökdemir, Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapıyor.

Dt. Pertev Kökdemir Swissmed Ağız ve Diş Polikliniği’nde, İstanbul’da hizmet veriyor. Poliklinik Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi’nde Nartanesi Sokak’ın 12 numarasında bulunuyor. Burada implant, diş beyazlatma ve gülüş estetiği gibi popüler uygulamalar gerçekleştiriliyor. Kurumda diş tedavileriyle ilgili yenilikçi yöntemler de kullanılıyor.

Dt. Pertev Kökdemir iletişim numaraları ve adreslerini kullanarak randevu ya da tedaviler hakkında bilgi almanız mümkün. Kurumun danışmanlık hattı olarak kullandığı iki numara var. Sabit telefon hattına 0216 411 3344 ve GSM hattına 0543 872 60 74 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Kurumun online randevu sistemi bulunmuyor. Ayrıca Pertev Kökdemir Instagram hesabından ağız, diş sağlığı ve kurumda uyguladıkları tedaviler ile ilgili bilgilendirici içerikler paylaşıyor.

Dt. Pertev Kökdemir Fiyatlar

Dt. Pertev Kökdemir fiyatları hakkında en kesin bilgiyi yukarıdaki telefon numaralarını arayarak öğrenebilirsiniz. Hekimin çalıştığı kurumda birçok diş tedavisi uygulanıyor. Bu nedenle her tedavinin ücretlendirmesi birbirinden farklı. Aynı zamanda polikliniğin bulunduğu ilçe de fiyat politikasını etkileyebilir. Dt. Pertev Kökdemir implant fiyatları gibi spesifik tedavilerin fiyatlarını öğrenmek için randevu almadan önce kurumlar iletişime geçebilirsiniz.

Dt. Pertev Kökdemir Yorumlar

Dt. Pertev Kökdemir yorumlar bölümünü sayfanın altında bulabilir ve hasta görüşlerini öğrenebilirsiniz. Hekim ve bulunduğu klinik hakkında çok daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler için daha önce hekimden hizmet almış hastaların deneyimlerini öğrenmek önem taşır. Bu bölümde bahsedilen hekim hakkında yorumları okuyabilir ve diş tedaviniz için gideceğiniz kuruma daha kolay karar verebilirsiniz.

Dt. Pertev Kökdemir Şikayetler

Dt. Pertev Kökdemir şikayet içeren yorumları da diğerleriyle birlikte “yorumlar” bölümünde görebilirsiniz. Hasta görüşlerini önemsiyorsanız bu bölüm size yardımcı olabilir. Aynı zamanda bahsedilen hekim hakkında siz de yorum yazabilirsiniz.

Yorum yapın