Estetik Dt. Deniz Bozoğlu Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Dt. Deniz Bozoğlu Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Dt. Deniz Bozoğlu kimdir ve nerede görev yapıyor gibi soruların cevabı burada. Deniz Bozoğlu, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun bir diş hekimidir. İstanbul’da bulunan özel bir klinikte görev yaptıktan sonra Özel Aile ve Diş Sağlığı Merkezi’ni kurdu. Bunun ardından Aden Diş Sağlığı Polikliniği ve Aden Aile Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurdu. Günümüzde Deniz Bozoğlu diş hekimi olarak DentGroup Diş Klinikleri bünyesinde, Başiskele – Kocaeli şubesinde görev yapıyor.

Dt. Deniz Bozoğlu adres bilgisi DentGroup Diş Kliniklerinin Başiskele şubesinin adresidir. Dt. Deniz Bozoğlu Kocaeli – Başiskele’de, Seymen Mahallesi 65. Sokak numara 71’de bulunan diş kliniğinde görev yapıyor. Bu adreste hekimden tedavi alabilirsiniz.

Dt. Deniz Bozoğlu iletişim bilgilerini kullanarak randevu oluşturabilir ve tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz. DentGroup’un genel çağrı merkezi 444 88 21 numaralı telefondur. Başiskele şubesine doğrudan ulaşmak için 0 262 333 01 01 numaralı sabit hattı kullanabilirsiniz. Yazarak iletişim kurmak isterseniz kliniğin Whatsapp danışma hattını kullanabilirsiniz; 0262 255 57 50. Deniz Bozoğlu’ndan randevu almak için bu numaraları kullanabileceğiniz gibi online randevu sistemini de tercih edebilirsiniz.

Dt. Deniz Bozoğlu diş tedavileri, alanına dahil olan birçok tedaviyi kapsar. Rutin diş kontrolleri, dolgu, diş ve diş eti bakımı gibi rutin işlemler için kendisine başvurabilirsiniz. Aynı zamanda diş kaplama, diş sıkma tedavisi ve diş protezi gibi konularda da Deniz Bozoğlu’ndan destek alabilirsiniz.

Dt. Deniz Bozoğlu Fiyatlar

Dt. Deniz Bozoğlu fiyat politikası görev yaptığı kurum olan DentGroup tarafından belirlenir. Her tedavinin test ve uygulama süreci birbirinden farklıdır. Aynı zamanda, diş tedavilerinin fiyatları yıldan yıla artar. Bu nedenle en net bilgiyi almak için yukarıda sıraladığımız danışma hatlarını kullanabilirsiniz. Sorununuz için yaklaşık fiyatları bu yolla alabilir, muayene sonra kesinleşen planlamayla net fiyatı öğrenebilirsiniz.

Dt. Deniz Bozoğlu Yorumlar

Dt. Deniz Bozoğlu yorumlar bölümü bu sayfanın altında bulunur. Araştırmanızı derinleştirmek ve hem kurum hem uzman hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için eski hastaların deneyimlerini okumak faydalı olur. Bu yüzden birçoğumuz için yorumların önemi günden güne artıyor.

Dt. Deniz Bozoğlu Şikayetler

Dt. Deniz Bozoğlu şikayetler ve olumsuz geri dönüşler, diğerleriyle birlikte yorumlar bölümünde bulunur. Tüm hasta görüşlerini aynı bölümde bulabilirsiniz. Siz de daha önce Deniz Bozoğlu’ndan tedavi aldıysanız, deneyimlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum yapın