Estetik Dr. Serkan Öztürk Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Dr. Serkan Öztürk Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Dr. Serkan Öztürk kimdir ve eğitimleri, tecrübeleri nelerdir gibi soruları merak ediyorsanız cevapları burada. Dr. Serkan Öztürk medikal estetik uygulamaları konusunda hizmet veren bir doktor. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Doktor Serkan Öztürk Ardından medikal estetik uygulamaları konusunda eğitimler aldı. İtalya Camerino Üniversitesi’nin Medikal Estetik master programını tamamladı.

Dr. Serkan Öztürk medikal estetik alanındaki birçok işlemi, yeni teknolojilerle birlikte uyguluyor. En sık tercih edilen işlemleri dolgu uygulamaları, Benjamin Button Etkisi adı verilen radyofrekans uygulaması ve diğer ameliyatsız yüz germe işlemleri. Şikayetinize göre birçok tedavi alternatifini doktorun muayenehanesinde bulabilirsiniz.

Dr. Serkan Öztürk iletişim numaraları ve adreslerini kullanarak kolayca bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Muayenehanenin danışma hattı olarak kullandığı iki numara bulunuyor. Bunlar 0532 661 53 15 ve 0532 665 53 15 numaralı telefonlar. Ayrıca kendi internet sitesi üzerinden mesaj ya da mail göndererek ulaşmanız da mümkün. Bunların dışında Dr. Serkan Öztürk Instagram hesabından uyguladığı medikal estetik işlemleri hakkında bilgiler ve görseller paylaşıyor. İşlemler hakkında ayrıntılı bilgileri bu hesaptan takip edebilirsiniz.

Dr. Serkan Öztürk Ankara ilinde kendi adını taşıyan muayenehanesinde hizmet veriyor. 2019 yılından sonra açılan bu muayenehane Ankara İşçi Blokları Mahallesi’ndeki Muhsin Yazıcıoğlu Caddes’nde bulunan Regnum Sky Tower’da, 57 numarada yer alıyor.

Dr. Serkan Öztürk Fiyatlar

Dr. Serkan Öztürk fiyat bilgisini öğrenmek için yukarıda belirttiğimiz telefon numaralarını ve adresleri kullanabilirsiniz. Uygulanan medikal estetik işlemine göre fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda dolgu gibi uygulamalarda kullanılan dolgunun miktarı ya da seanslar halinde uygulanan işlemlerde seans sayısı gibi etkenler fiyatları değiştirir. Sizin ihtiyacınız olan işleme göre en net fiyat bilgisini kurum ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Dr. Serkan Öztürk Yorumlar

Dr. Serkan Öztürk yorum bölümünü sayfanın altında bulabilirsiniz. Herhangi bir tedavi ya da kozmetik uygulama için uzman ve klinik araştırması yapmak gerekiyor. Bu araştırma sırasında dikkat edilmesi gereken konular uzmanın eğitimi ve tecrübesi olsa da daha önce tedavi almış hastaların yorumları da oldukça önem taşıyor. Siz de bu yorumları okuyarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr. Serkan Öztürk Şikayetler

Dr. Serkan Öztürk şikayet ve olumsuz değerlendirmeleri de yorumlarla aynı yerde bulabilirsiniz. Doktordan daha önce hizmet almış eski hastaların her yönden değerlendirmesini okuyarak uzman hakkında daha iyi bir araştırma yapabilirsiniz.

Yorum yapın