Estetik Dr. Dt. Burcu Polat Kimdir? Yorumlar - Şikayetler

Dr. Dt. Burcu Polat Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Dr. Dt. Burcu Polat kimdir, nerede ve hangi alanda görev yapıyor gibi soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. Dr. Dt. Burcu Polat bir diş hekimi ve ortodonti uzmanıdır. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Süleyman Demirel Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamladı ve doktorasını aldı. Doktor Burcu Polat günümüzde Antapol Dental Clinic – Antapol Kliniği isimli kurumda hizmet veriyor.

Antapol Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak da bilinen kurumun kurucusu Dr. Dt. Burcu Polat’tır. Onunla birlikte Dr. Musa Kartöz Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında görev yapıyor. Kurum Antalya’nın Şirinyalı Mahallesi’nde İsmet Gökşen Caddesi üzerinde bulunuyor.

Dr. Dt. Burcu Polat iletişim bilgileri de kurumun iletişim bilgileri ile aynı. Randevu ve tedaviler hakkında bilgi almak için 0242 316 33 16 numaralı sabit telefonu ya da 0543 316 33 16 numaralı hattı arayabilirsiniz. Kurumun internet sitesi üzerinden online randevu oluşturmak da mümkün. Aynı zamanda Dr. Dt. Burcu Polat Instagram hesabı yerine Antapol’ün kurumsal hesabı tedaviler hakkında bilgiler paylaşıyor.

Dr. Dt. Burcu Polat Fiyatlar

Dr. Dt. Burcu Polat fiyat tutarı uygulanan tedaviye göre değişkenlik gösterir. Doktor Burcu Polat ve kliniği ortodonti tedavileri, diş sıkma tedavisi, dental implant, gülüş tasarımı ve diş kaplama gibi kapsamlı bir tedavi listesine sahip. Bunlardan hangisi ya da hangilerine ihtiyaç duyduğunuza göre fiyatlar değişir. Bu yüzden en net bilgiyi yukarıdaki iletişim adreslerinden alabilirsiniz.

Dr. Dt. Burcu Polat Yorumlar

Dr. Dt. Burcu Polat yorumlar ve hasta değerlendirmelerini okumak isterseniz “yorumlar” bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Siz de daha önce Burcu Polat’tan tedavi aldıysanız bu bölüme yorum bırakabilirsiniz. Diş hekimi ve ortodontist arayanlar için bu tür yorumlar oldukça önem taşır.

Dr. Dt. Burcu Polat Şikayetler

Dr. Dt. Burcu Polat şikayetler ve olumlu olumsuz tüm geri dönüşler “yorumlar” bölümünde bulunur. Uzman ve kliniğin hizmetleri konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz tüm değerlendirmeleri okuyabilirsiniz. Böylece karar vermeniz kolaylaşır.

Yorum yapın