Dr Cengizhan Ekizceli 2022

Dr Cengizhan Ekizceli

Doktor Cengizhan Ekizceli Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları
Dr Cengizhan Ekizceli – Kimdir Hakkında bilgiler.

Op. Dr. Cengizhan Ekizceli, 21 Şubat 1987’de Çankırı’da doğdu. 2011’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2012-2017 yılları arasında Plastik Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığı eğitimini aldı. 2017-2019 yılları arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmet görevini yerine getirdi. Şu anda Medicine Hospital’de görev yapmaktadır.

Doktor Cengizhan Ekizceli Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Sizlerde Doktor Cengizhan Ekizceli Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Dr Cengizhan Ekizceli” üzerine bir yorum

  1. Op. Dr. Cengizhan Ekizceli’ne 17 Ağustosta Burun Estetiği oldum burnumda belirgin olarak iki tarafında da kıkırdak kaldı bana ödem olduğunu zamanla geçeceğini söyledi 6. ay kontrolüme gidince ne zaman geçeceğini sorduğumda bana 6 aya ödem kalmaz dedi burnuma baktı ve kıkırdak kaldığını söyledi düzeltmesini istediğimde ben düzeltmem dedi daha sonraki görüşmemde düzeltsem de sadece bir taraftaki kıkırdağı alırım diğer tarafı almam dedi ve bunun için hastane masrafı olarak ben mağdur olduğum halde 2000 TL istendi Eski burnumda en azından belirgin kıkırdaklarım yoktu instagramdaki paylaştığı fotoğraflara bakıp aldandım yaptığı her burnu paylaşmadığını anladım

    Cevapla

Yorum yapın