Op. Dr. Cengiz ERSEZEN Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2021

Op. Dr. Cengiz ERSEZEN Kimdir? Yorumlar – Şikayetler 2021

Op. Dr. Cengiz ERSEZEN, plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanında uzman bir doktordur. Uluslararası hakemli tıp dergilerinde alanıyla alakalı birçok makale yayınlamıştır. Op. Dr. Cengiz ERSEZEN aynı zamanda ilgili alanın derneğine de üyedir. Şu anda İstanbul’da hizmet vermekle birlikte şehir dışından gelen hastalarına da hizmet verebilmektedir. Burun estetiği, yüz germe, göz kapağı estetiği, çene estetiği, meme küçültme, meme büyütme gibi estetik cerrahinin en çok talep gören alanlarında uzmanlığı bulunmaktadır.

Unvan, İsim, Soy isimOperatör Doktor Cengiz ERSEZEN
Adres, Şehir, KlinikKadıköy, İstanbul, Ersezen Estetik Merkezi
Telefon Numarası0216 385 5253
E-mail Adresi / Web Sitesiersezenestetik.com
Akademik Kariyer1978 Kadıköy Anadolu Lisesi
1984 İstanbul Tıp Fakültesi (ÇAPA)
1991 İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Anabilim Dalı
Mesleki Kariyer1992”ye kadar SSK.
1992 Yılından sonra serbest hekim

Plastik cerrah Cengiz ERSEZEN, geçmiş dönemlerde tedavi ettiği hastalarından oldukça olumlu yorumlar almaktadır. Yukarıda sayılan estetik türlerine ek olarak, kişinin genel estetiğini sağlamak amacıyla birçok farklı estetik ameliyatı da icra edebilmektedir. Bu tür ameliyatlar çok daha kompleks çalışmalar gerektirdiği için hazırlık aşamaları daha uzun olabilmektedir. Tüm bu hazırlık ve ameliyat süreçlerinde estetik cerrahi Cengiz ERSEZEN on yıllara dayanan tecrübesiyle, hastanın en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktadır.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Sevil AKTAŞ
Sevil AKTAŞ
Estetikonerileri.Net
29 Mayıs 2021 19:14

Dr.Cengiz Ersezen ‘in yaptığı gözkapaği ameliyatı sonucunda gözümde asimetri oluştu ,belirgin bir şekilde iz kaldı .Yaptığı kötü sonuçları düzeltmek için 2 yıldır uğraşıyorum.

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x