Dr. Ali Murat Akkus 2022

Dr. Ali Murat Akkus


Dr Ali Murat Akkuş yine aynı yıl TUS sınavını kazanarak İstanbul Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başladı. İhtisas süresince çok sayıda estetik operasyon, el ameliyatları, doğumsal anomali onarımları gerçekleştirmiştir.
Asistanlık yıllarının sonunda ABD ‘de geçirdiği sürede dünyanın en önemli yüz ve burun cerrahlarından olan Dr Bahman Guyuron dan ve Dr. Mc CARTHY den eğitim almıştır.


Doktor Ali Murat Akkuş

Uzmanlık tezini estetik burun cerrahisi üzerine kurulu bir çalışma ile yapmıştır. Tezinde burun ucunun uzun dönemde de istenilen şekilde kalması için en uygun yöntemi araştırmıştır. Bu çalışma dünyanın en saygın plastik cerrahi dergilerinde yayınlanmıştır.

Doktor Ali Murat Akkuş Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu

Sizlerde Doktor Ali Murat Akkuş Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Dr. Ali Murat Akkus” üzerine 2 yorum

  1. Bi kac hakkında yorum görmüştüm artılarıyla eksileriyle bi doktor yani iyi yanlarıda var kotu yanlarıda ama birazda şans işi bu doktorlar

    Cevapla

Yorum yapın