Doktor Toygar Ünveren 2022

Doktor Toygar Ünveren

Dr Toygar Ünveren Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları ve Genel Bilgiler

1980 yılında Adana’da doğan Dr. Ünveren ilk, orta ve lise eğitimini Adana’da İsmet İnönü İlkokulu ve Özel Çağ Kolejinde tamamlamıştır. Lise öğrenimi sonunda sadece Tıp Fakültesi tercihleri yaparak girdiği üniversite sınavı sonunda İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrenimine başlamıştır.

Tıp Fakültesinde eğitimini 6 yılda tamamladıktan sonra girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) de benzer bir şekilde sadece Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi tercihleri yapmıştır. İhtisasını Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında 5,5 yılda tamamlamış olup ihtisas sürecinde Rio de Janeiro – Brezilya’ya giderek başta Prof. Dr. Ricardo Cavalcanti Ribeiro olmak üzere estetik cerrahlar ile birlikte ameliyatlara katılarak kendini geliştirme imkanı bulmuştur.

İhtisasını tamamladıktan sonra mecburi hizmetini yapmak üzere 1,5 yıl süresince Muş Devlet Hastanesinde çalışıp, sonrasında İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesinde 1 yıl görev yapan Dr. Ünveren, 2015 yılı itibari ile devlet memurluğu görevinden istifa ederek özel hekim olarak çalışmaya başlamıştır.

Dr. Ünveren’in ulusal ve uluslararası yayımlanan makalesi ve posterleri mevcuttur.

Dr Toygar Ünveren Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız Estetik Yöntemler, Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Blefaroplasti, Botoks, Botoks Enjeksiyonu, Botox Uygulaması, Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dolgu, Dudak Dolgusu, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi,Kepçe Kulak Sorunu,Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Jinekomasti, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, diş sıkma botoxu, gülüşestetiği, liposuction, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, alt üstgöz kapağı ameliyatı, kepçe kulak estetiği.

Adres: Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Caddesi F.Aşçıoğlu Plaza 17/10 Kat:4 Fulya, İstanbul

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın