Doktor Tolga Yener

Doktor Tolga Yener
Op. Dr. Tolga Yener – Hakkında Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler.
Op. Dr. Tolga Yener – Hakkında Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler.

19Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.
Özel bir kardiyoloji kliniğinde sorumlu hekim olarak çalıştı.
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığı eğitimini Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde 2004-2011 yılları arasında tamamladı.
2011-2012 yıllarında Muş Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı.
2012-2013 yılları arasında çalıştığı Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi’ndeki Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Klinik Sorumlusu görevinden ayrılarak Ethica Sağlık Grubunda Eylül 2013 tarihi itibari ile çalışmaya başladı.
2015 yılında kendi kliniğini açan Op. Dr. Tolga Yener halen Özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.Doktor Tolga Yener Yapmış olduğu Estetik Cerrahi İşlemleri.

Botoks, Brezilya Popo Estetiği, Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dolgu, Genital Estetik ,Göz Altı Morluk Tedavisi, Göz Kapağı Estetiği, Güçlendirme, Mamoplasti(Meme Büyütme), Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) , Kaş Estetiği, Kaş Kaldırma, Kozmetik Cerrahisi, Kulak Estetiği, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, PRP PRP Saç Tedavisi, Saç Ekimi, Yüz Estetiği, Yüz Gerdirme, İple Yüz Germe, İzsiz Meme Büyütme.

Doktor Hakkında internet ortamında biraz araştırma yaptık ve olumsuz yazılarla karşılaşmadık. doktor hakkında bir kaç hastasından olumlu cevaplar aldık ve bir kaç paylaşım sitesinde doktor hakkında yine olumlu yazılar vardır.

Doktor hakkında bilgiler ve paylaşımlar olumlu yönde yapılmış şimdilik doktor hakkında öğrenebildiklerimiz bunlarla sınırlı. kısaca söylemek gerekirse doktor hakkında pek bir olumsuz yazı bulunmuyor .

Doktor Tolga Yener Sosyal medya hesabında paylaşım yapmayı ihmal etmiyor ama orda cevap vermeyip yapılan mesaj ve yorumları kontrol altında tutarak eleştiri ve övgüye izin vermiyor. bunu iyi veya kötü olarak siz yorumlayabilirsiniz. İnsanların resimlerdeki sorumuş oldukları sorulara cevapsız kaldığı gibi coğu resimler yorum ve görüşlere kapalıdır.

İletişim Adres : Rumeli Caddesi Villa İşhanı No:6 B Blok Kat 1 No:4

Telefon : 0 212 215 56 29 GSM : 0535 645 13 40

Doktor Hakkında Bilgi ve Deneyimlerinizi Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir