Doktor Tayfun Aköz 2022

Doktor Tayfun Aköz

Prof. Dr. Tayfun Aköz – Hakkında Genel Bilgiler Hasta Yorumları Adres Bilgileri Yapmış olduğu Cerrahi İşlemler ve Medikal Estetik Hakkında Bilgiler ve daha fazlası.
Doktor Tayfun Aköz Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur kendisi. Sonrasında Ankara Numune Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde ihtisasa başladı devamında Uzmanlığını aldığı bu klinikte, başasistan olarak çalışmıştır .Üniversite Doçenti ünvanını aldıktan sonra, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Klinik Şefliği’ne atandı ve kariyerdinde ilerlemiştir. 14 yıl çalıştığı bu klinikte, birçok asistanın uzmanlık eğitiminden sorumluluğu yapmıştır. alen Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bilim Dalı başkanlığını yürütmektedir kendisi. İhtisasımla birlikte sürekli eğitim hastanelerinde çalışmıştır. Bu durum, mesleki yaşantısı ve kariyerinde bilimsel anlamda çok büyük katkı sağladı.

Prof. Dr. Tayfun Aköz – Yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal işlemler

Meme Büyütme ,Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Yeniden Meme Yapımı, Çökük Meme Ucu, Meme Asimetrisi, Jinekomasti, Yüz Estetiği, Superform Rinoplasti, Burun Estetiği, Kepçe Kulak Estetiği, Çocuklarda Kepçe Kulak Ameliyatı, Yüz Germe, Göz Kapağı Estetiği, Vücut Estetiği, Karın Germe, Liposuction, Yağ Enjeksiyonu, Ameliyatsız Estetik, Botoks, Akne Tedavisi, Boyun ve Dekolte Estetiği, Dolgu, Genital Estetik G Noktası Büyütme.

Prof. Dr. Tayfun Aköz iletişim adres

Prof. Dr. Tayfun Aköz İletişim Bilgileri

Adres: Suadiye Bağdat Cd. Cemile Apt.401 / 5 Kadıköy – İstanbul

Telefon 1: 0216 411 22 23

Telefon 2: 0216 411 25 75

Mobil: 0507 650 58 48

Sizlerde Doktor Tayfun Aköz Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın