Doktor Tamer Şakrak 2022

Doktor Tamer Şakrak

Doktor Tamer Şakrak Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1994 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni nden 2000 yılında mezun oldum. 2000-2003 yılları arasında İzmeit Saraybahçe Sağlık Ocağı ve Gölcük Devlet Hastanesinde görev yaptım. 2003 – 2004 yılları arasında vatan görevimi 1. Ordu 2. Kolordu 3. Piyade Taburunda askeri doktor olarak gerçekleştirdim. 2004-2010 yılları arasında Plastik Rek ve Estetik Cerrahi Uzmanlık eğitimimi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladım. 2010-2011 yılları arasında Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinin sorumlu Hekimliğini yürüttü. Profesyonel iş hayatında; 2011-2013 yılları arasında Acıbadem Eskişehir Hastanesinde, 2013-2014 yılları arasında Esteworld Etiler Hastanesinde Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı. 2014 yılı sonunda kendi kliniği olan RegenPlast Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniğini kurdu. Halen kendi kliniğinde göreve devam ediyor. Profesyonel meslek yaşamında Burun Estetiği, Meme Estetiği ve Rekonstrüksiyonu, Vücut Şekillendirme ve özellikle Yüz Estetiği Konusunda operasyonlar yaptı.

Op. Dr. Tamer Şakrak – Ön planda olan estetik cerrahi işlemleri.

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Yüz Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu,

İletişim adresi: Dereboyu Caddesi Bilim Sokak No:5 Sun Plaza Maslak/Sarıyer, istanbul

Sizlerde Op. Dr. Tamer Şakrak Hakkında Bilgi ve Deneyimlerinizi Yorum kısmından paylaşabilir bizler ve ameliyat düşünen okurlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Sorularda sorabilir cevaplarda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın