Estetik Doktor Süleyman Kumbasar 2022

Doktor Süleyman Kumbasar

Doktor Süleyman Kumbasar Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Doktor Süleyman Kumbasar Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı

1971 yılında İstanbul’da doğan Süleyman Kumbasar, ortaöğrenimini Pertevniyal Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 1990 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitimine başladı.

1998 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavı’nı (TUS) kazanan Kumbasar, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz (KBB) kliniğinde kariyerine adım attı. 2002 yılında uzmanlık sınavını geçen Süleyman Kumbasar, “operatör” unvanını aldı. Aynı yıl 6 ay süreyle Ardahan Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini yapan Kumbasar, 2002 yılında Bahçelievler Ömür Hastanesi’nde ki ilk özel sektör deneyimi sonrasında, 6 yıl süreyle Haznedar Hospitalium Hastanesi’nde mesleki hayatına devam etti.

2009 yılında Güneşli Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi ve Medicus Tıp merkezlerinin kuruculuğunu üstlendi. 2012’den 2019 yılına kadarMedicana Bahçelievler Hastanesi ile eş zamanlı olarak İstanbul Estetik Merkezi’nde Estetik uygulamalar yaparak çalışmalarını icra etmiştir. 2019 yılında Bahçelievler’deki kendi muayenesi estetik çalışmalarına başlamıştır.

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Kumbasar, İngilizce bilmektedir.

Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Türk Rinoloji Derneği’ne üyelikleri bulunmaktadır.

Adres: Bahçelievler Mahallesi
Metroport Busidence 8.Kat No:810
34180
Bahçelievler / İstanbul

Doktor Süleyman Kumbasar Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Revizyon Burun Estetiği, Antik Burun Estetiği, Burun Ucu Estetiği, Kulak Estetiği, Botox. Dudak Dolgusu, Yanak ve Yüz Dolgusu, Horlama ve Uyku Apnesi, Kbb Hastalıkları, Çocuk KBB Hastalıkları.

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz.Estetik ameliyatlar gerçekden zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekden hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sorumayıda ihmal etmeyin hastalarınıda takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Süleyman Kumbasar Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın