Doktor Sühan Ayhan 2022

Doktor Sühan Ayhan

Doktor Mehmet Sühan Ayhan Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Mehmet Sühan Ayhan hakkında genel bilgiler ve hasta yorumları, ayrıca doktor hakkında internet ortamlarınad yazılanlar hasta yorum ve paylaşımlarında dair konuları sizlerle paylaşıyoruz. Op. Dr. Mehmet Sühan Ayhan, Hakkında iletişim bilgileri ve adresi sayfanın alt kısmında olucakdır.

Dr Mehmet Sühan Ayhan Kimdir Yorumlar Şikayetler Estetik Cerrahi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu. 1992–1998 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlık Eğitimi aldı. 2000 yılında, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’na Öğretim Görevlisi olarak atandı. Dr. Ayhan, 2006-2016 yılları arasında Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği’nde, 2008-2016 yılları arasında Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Klinik ilgi alanları arasında estetik ve rekonstrüktif meme cerrahisi, estetik ve rekonstrüktif burun cerrahisi, yüz, gövde ve ekstremitelerin estetik cerrahisi, post-onkolojik ve post travmatik rekonstrüksiyon, mikrocerrahi; akademik ilgi alanları içinde tıp eğitimi, klinik beceri eğitimi, mikrocerrahi eğitimi bulunmaktadır.

Op. Dr. Mehmet Sühan Ayhan – iletişim ve adres.

Yaşam Caddesi No: 7Akplaza, Kat: 12 No: 39Söğütözü, 06510, ANKARA

Tel: +90 (312) 219 00 99

Sizlerde Doktor Mehmet Sühan Ayhan Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın