Estetik Doktor Sinan Öksüz 2022

Doktor Sinan Öksüz

Adres: Emrah Mahallesi General Tevfik Sağlam Caddesi, Keçiören Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Doktor Sinan Öksüz Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Doktor Sinan Öksüz Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, kepçe kulak estetiği.

Ameliyat Düşünen kişilerin doktor hakkında soru ve merak ettiklerini yorum yaparak sorabilir. Ameliyat deneyimi olan kişiler siz ameliyat düşünenlere cevap verebilir iyisiyle kötüsüyle deneyimlerini paylaşabilir. Ameliyat olan ve olmayan kişilerin doktor hakkında konuşması ve insanlarla bunu paylaşması doktorların ameliyat öncesi ve sonrası tavırlarının değişmesini engeller. Bazı doktorlar ameliyat sonrasında hastasına yaklaşımı değişiyor, hastalarının ameliyat sonrasında İnternet ortamında doktor hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşmasını talep ediyoruz.

Sizlerde Doç. Dr. Sinan Öksüz  Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın