Doktor Serbülent Güzey 2022

Doktor Serbülent Güzey

Dr Serbülent Güzey Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1981 yılında Kocaeli/Kandıra’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesinde , tıp fakültesi ve uzmanlık eğitimini Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tamamladı ve 2013 yılında uzman olarak İstanbul’da çalışmaya başladı. Bu süre içerisinde Kasımpaşa Asker Hastanesi ve Okmeydanı EAH’de görev yaptı. 2017 yılından itibaren kendi muayenehanede hizmet vermekte. Tüm hizmet süreci boyunca estetik yaklaşımı; mümkün olduğunca doğal ve sınırda gösterişlilik üzerine kurguladığı ve gerçekleştirdiği operasyonlarda da bu yönde bir yol seçti. Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı birçok bilimsel kongrede gerek konuşmacı gerekse katılımcı olarak katıldı ve farklı ödüller kazandı. Bunun yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde yayınlanmış 20’nin üzerinde makalesi bulunmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun dışında kliniği bünyesinde yabancı hastalar ile iletişim için Almanca/Rusça/Arapça ve İtalyanca bilen ekibi bulunmaktadır.

Dr Serbülent Güzey Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Botoks Enjeksiyonu, Botox Uygulaması, Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, diş sıkma botoxu, gülüşestetiği, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, alt üstgöz kapağı ameliyatı, kepçe kulak estetiği.

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın