Estetik Doktor Sema Özden 2022

Doktor Sema Özden

Doktor Sema Özden Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları, Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler ve Medikal Estetik Çeşitleri, Ayrıca Hasta Yorumları ve Şikayetler.
Doktor Sema Özden Hakkında Bilgi

Dokuz Eylül Üniversitesi  Denizli Tıp Fakültesinde okudu ve bu fakülteden dereceyle mezun oldu. 
2001 yılında başladığı plastik cerrahi maratonunda çok değerli hocalarla binlerce vakaya birebir girerek ve CBÜ Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nın yetiştirdiği ilk uzman olarak 2007 yılında uzmanlık diplomasını aldı. Almanya ve Avusturya’ da bazı kliniklerde çalışma fırsatı yakaladı. Bu da meslek hayatına çok değerli katkılarda bulundu.

Doktor Sema Özden Yapmış Olduğu Estetik ve Medikal İşlemler.

Liposuction, Vaser Lipoliz , Meme Estetiği Meme Büyütme Kücültme Dikleştime, Popo Estetiği, Karın Germe, Kol ve Bacak Germe, Jinekomasti, Yağ Enjeksiyonları, Genital Estetik Çeşitleri, Major Estetiği, Yüz ve Boyun Estetiği, Botox, Dudak Dolgusu, Medikal Estetik Çeşitleri, ve diğer estetik çeşitleri.

Doktor Sema Özden İletişim

Plevne Bulvarı Kültür Mh. No:3 Kat:1 D:1 Ocakoğlu Apt. Alsancak / IZMIR / TURKEY. TEL: 0530 964 14 71

Doktor Hakkında Bilgi Ve Deneyimlerinizi Yorum Kısmından Bizler ve Okurlarımızla Paylaşabilirsiniz.

“Doktor Sema Özden” üzerine bir yorum

  1. Ben bundan 3 sene önce karın germe ve liposuction ameliyatı oldum tanıştığımızda herşey çok olumlu ve güzeldi öyle bir anlattı ki kendisi sandım ameliyattan çıkıp spora falan giderim fakat öyle bir oldu ki ben 1 ay bırakın yürümeyi yataktan bile zor kalkıyordum.O sıralar Sema Hanım İstanbul’da çalışıyordu ve iki haftada bir İzmir’e geliyordu ve ben binbir eziyetle anlaşmalı olduğu hastaneye gidip muayene oluyordum.Kısacası şu an karnım hala ödemli ve şiş göbek deliğim iğrenç görünüyor ve artık uzun bir süredirde hiç görüşmüyoruz yani bu ameliyatları olup iyi bir sonuç bekliyorsanız ben anladım ki herşey şansınıza bağlı.Bu arada beraber gidip görüştüğümüz ve ameliyat olduğumuz bir arkadaşımda aynı talihsizlikle karşı karşıya kaldı bende olan sıkıntıların aynılarını yaşadı ve hala karın bölgesi ödem ve şişlikleriyle uğraşıyor.Bu yorumumu ameliyat olmak isteyen bütün arkadaşlarım için yaptım doktorunuzu seçerken dikkatli olun güleryüz önemli fakat bu kadar para verip karşılığında sadece acı ve iğrenç bir görüntü elde etmek insanı çok sıkıyor.

    Cevapla

Yorum yapın