Estetik Doktor Seda Asfuroğlu Barutca 2022

Doktor Seda Asfuroğlu Barutca

Doktor Seda Asfuroğlu Barutca Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1981 yılında Antakya’da doğan Op. Dr. Seda Asfuroğlu Barutca ilköğretim eğitimini İstanbul Özel Parmak Çocuk İlkokulu’nda 1992 yılında, orta ve lise eğitimini ise İstanbul Erkek Lisesi’nde 2000  yılında tamamladı. Ardından  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde  tıp eğitimine başlayarak bu fakülteden ikincilikle mezun oldu. 

Aynı sene Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS)’u kazanarak Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başladı. 2008 yılında Köln ÜniversitesiAnatomi Departmanı’nda Prof. Dr. Juergen Koebke ile üst ekstremite anatomisi ile ilgili çalışmalarda bulundu. 2009 yılının mayıs ayında Köln Üniversitesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi tarafından yapılan  el cerrahisi workshop’una katıldı. 2012 yılında ihtisasını tamamlayarak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmaya hak kazandı.

Çok iyi derecede Almanca ve iyi derecede İngilizce bilmektedir. 6 uluslararası, 3 ulusal yayını ve kongrelerde 4 sözlü bildiri ve 9 poster sunumu bulunan Op. Dr. Barutca, bilimsel çalışmalarına halen devam etmektedir.

Doktor Seda Asfuroğlu Barutca Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Dolgu, Saç Ekimi, Liposuction, karın germe, genital estetik, Lazer Epilasyon, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Terleme Tedavisi, Göz Kapağı Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği (Rinoplasti)

Adres: Ataşehir, Brandium AVM, R5 Blok Kat: 5 D:34 Küçükbakkalköy Mahallesi Dereboyu Caddesi, 3A

Sizlerde Doktor Seda Asfuroğlu Barutca Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Seda Asfuroğlu Barutca” üzerine 3 yorum

  1. Sevgili doktorum seda barutça nasıl tarif etsem bilmiyorum nasıl teşekkür etsem bilmiyorum memnuniyetim ve ameliyat sonrası sonuç için teşekkürlerimi sunuyorum böyle güvenilir böyle içten samimi bir doktorla tanıştıgım için çok şanslıyım yeni burnumla çok mutluyum ve tekrardan seda hocama bütün ekibine minnattarım teşekkürler

    Cevapla
  2. Hangi doktora merak uyansam baksam internet de fazla adi gecmiyor gecen doktorlarda yarisi şikayeti olan yarisi memnun olan nasil yapcaz bilmiyorum 🥺

    Cevapla
  3. evet doktor hanım hakkında internet ortamında yazılan pek birşey bulamadım hastalarına ulaşmak zor olucak

    Cevapla

Yorum yapın