Doktor Reşit Burak Kayan 2022

Doktor Reşit Burak Kayan

Doktor Reşit Burak Kayan Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Op.Dr.Reşit Burak Kayan; İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp fakültesi’nden mezun olduktan sonra Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik,Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Plastik cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. Uzmanlık tezi olan ‘ Akıllı Ayak İzi ve Akıllı Çarşaf ’ ın yazılım ve üretim aşamasını tamamiyle kendisi gerçekleştirmiş olup bu buluşarın uluslararası patentlerini almıştır. Bu çalışmasıyla Türk Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin Asistan Klinik Çalışma yarışmasında ödül almaya hak kazanmıştır. 

Doktor Reşit Burak Kayan Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe,Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Doktor Reşit Burak Kayan Hakkında Paylaşımlarınız

Sizlerde Doktor Reşit Burak Kayan Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Reşit Burak Kayan” üzerine 11 yorum

 1. Semer burun deformitesi ,uyku apnesi ,burun yan kanadında dikiş izi yürürken veya koşarken sadece ağızdan nefes almak baştan savma ilgisizlik hepsi için kendine ve ekibine teşekkür ediyorum.Aklı olan ameliyat olmasın!

  Cevapla
 2. 16 Martta Reşit Burak Kayana burun ameliyatı oldum.Öncesinde bir çok doktor araştırdım fakat Burak hocanın tarzını ve yaptığı burunları gördüğüm zaman başka doktora ameliyat olmak istemediğime karar verdim.Kendisi ve ekibi inanılmaz ilgili ve güler yüzlü süreci çok kolay atlattım. Kalın derili bir burnum olmasına rağmen sonuçtan çok memnunum .Bende ameliyat olmadan önce çok okudum çok araştırdım fakat her doktor hakkında mutlaka iyi ve kötü yorum yapan olur.Bence gidip yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederim. Zaten Burak Bey’in kliniğine gittiğinizde kendisinin ve yaptığı işlerin kalitesini anlayacaksınız. Sağlıklı günler dilerim.

  Cevapla
 3. Sakın bu doktoru ve Avrasya Hastanesini tercih etmeyin.
  Sosyal medyada gördüklerinize aldanmayın. Ben aldandım.
  Bin pişmanım! Dr. Reşit Burak Kayan şımarık ve umursuz birisi.
  Asistan ve hemşiresi de öyle.
  İşleri güçleri sosyal medyada şekil, Show.
  Burnum orantısız ve 2yıl geçmesine rağmen düşmeyen dikişlerle dolu.

  Cevapla

Yorum yapın