Doktor Reşit Burak Kayan

Doktor Reşit Burak Kayan
Doktor Reşit Burak Kayan – Hakkında

Doktor Reşit Burak Kayan Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Op.Dr.Reşit Burak Kayan; İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp fakültesi’nden mezun olduktan sonra Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik,Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Plastik cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. Uzmanlık tezi olan ‘ Akıllı Ayak İzi ve Akıllı Çarşaf ’ ın yazılım ve üretim aşamasını tamamiyle kendisi gerçekleştirmiş olup bu buluşarın uluslararası patentlerini almıştır. Bu çalışmasıyla Türk Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Derneği’nin Asistan Klinik Çalışma yarışmasında ödül almaya hak kazanmıştır. Doktor Reşit Burak Kayan Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Göz Kapağı Estetiği, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Liposuction, Genital Estetik, Karın Germe,Dudak Dolgusu, Jawline Dolgusu, Çene Dolgusu, Dinamik Dolgu, Burun Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Gençlik Aşısı, Mezoterapi, Kimyasal Peeling, Selülit Tedavisi.

Doktor Reşit Burak Kayan Hakkında Paylaşımlarınız

Sizlerde Doktor Reşit Burak Kayan Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
angell
angell
Estetikonerileri.Net
1 Ağustos 2019 10:20

bu doktorun hastalarının şansına bağlı sanırsam ameliyat sonrası durumları :=)

Feryal
Feryal
Estetikonerileri.Net
3 Mart 2020 18:45

Sakın bu doktoru ve Avrasya Hastanesini tercih etmeyin.
Sosyal medyada gördüklerinize aldanmayın. Ben aldandım.
Bin pişmanım! Dr. Reşit Burak Kayan şımarık ve umursuz birisi.
Asistan ve hemşiresi de öyle.
İşleri güçleri sosyal medyada şekil, Show.
Burnum orantısız ve 2yıl geçmesine rağmen düşmeyen dikişlerle dolu.

Merve
Merve
Estetikonerileri.Net
Yanıtlanan  Feryal
15 Mart 2020 02:33

Tam olarak yaşadığınız sıkıntı ne oldu acaba

dml
dml
Estetikonerileri.Net
Yanıtlanan  Feryal
10 Mart 2020 16:44

Merhaba ben de diğer hafta ameliyat olacağım Burak Beye biraz detay verirmisiniz lütfen.Yazdıklarınızı görünce biraz endişelendim açıkçası

Brvn
Brvn
Estetikonerileri.Net
Yanıtlanan  dml
17 Aralık 2020 02:44

Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba
memnun musunuz ??

dml
dml
Estetikonerileri.Net
23 Haziran 2020 16:18

16 Martta Reşit Burak Kayana burun ameliyatı oldum.Öncesinde bir çok doktor araştırdım fakat Burak hocanın tarzını ve yaptığı burunları gördüğüm zaman başka doktora ameliyat olmak istemediğime karar verdim.Kendisi ve ekibi inanılmaz ilgili ve güler yüzlü süreci çok kolay atlattım. Kalın derili bir burnum olmasına rağmen sonuçtan çok memnunum .Bende ameliyat olmadan önce çok okudum çok araştırdım fakat her doktor hakkında mutlaka iyi ve kötü yorum yapan olur.Bence gidip yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederim. Zaten Burak Bey’in kliniğine gittiğinizde kendisinin ve yaptığı işlerin kalitesini anlayacaksınız. Sağlıklı günler dilerim.

fen bilimleri test
6
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x