Estetik Doktor Özay Özkaya 2022

Doktor Özay Özkaya

Doktor Özay Özkaya Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Okmeydanı eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniğinde eğitim kadrosunda göreve başladı. Bu dönemde, özellikle meme cerrahisi, deri kanserleri ve postbariatrik cerrahi konularında çok sayıda ameliyat yaptı ve bu konularda eğitim verdi. 2013 yılında, Abdominoplasti operasyonları ile ilgili yaptığı çalışma, Estetik Plastik Cerrahi Derneği, “Best of Turkey” Yarışmasında birincilik ödülüne sahip oldu.

Yapmış olduğu çok sayıdaki yurtdışı ve yurtiçi bilimsel çalışmalar, Kongre ve sempozyum konuşmaları değerlendirilerek, 2013 yılında “Doçent Doktor” ünvanı kazandı. 2014 yılından beri, İstanbul, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde Eğitim Sorumlusu olarak çalışmakta.

Kliniğinde geleceğin Plastik Cerrahlarının en bilimsel ve en güncel bilgiler ile yetişebilmesi amacıyla Plastik cerrahi eğitiminin olmazsa olmazı, yoğun teorik eğitimin yanı sıra, hastalarının son bilimsel veriler öncülüğünde tedavi alabilmelerini sağlamak amacıyla, Pratik olarak da çok sayıda rekonstrüktif ve estetik ameliyatın yapılmasına öncülük etmekte.

Doktor Özay Özkaya Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Karın Germe, Meme Küçültme, Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi, Liposuction, Botoks Ve Dolgu, Yağ Aldırma, Göğüs Estetiği, Bacak Estetiği, Uyluk Germe, Kalça (Popo) Estetiği, Burun ameliyatı, Rinoplasti.

Doç. Dr. Özay Özkaya iletişim bilgileri

Harbiye Mahallesi, İnayet Apt,
Teşvikiye Cd. No:43, Kat:2,
34367 Şişli / İstanbul

Sizlerde Doktor Özay Özkaya Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın