Doktor Orhan Erbaş | Estetik Doktor Yorumları

Doktor Orhan Erbaş

Doktor Orhan Erbaş Hakkında Hasta Yorumları ve Genel Bilgiler, Estetik Cerrahi İşlemler ve Medikal Estetik Çeşitleri ve Daha Fazlası Hakkında Bilgi Paylaşımları.
Doktor Orhan Erbaş Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. İhtisasını  Ankara SSK Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. Ankara Dış kapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma – Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi, Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi – Tıp Doktoru,

Deneyimler : Özel AKAY Hastanesi, Uzman Tabip,Estetik Cerrah, 2012-Devam EdiyorS.B.Ankara Onkoloji Hastenesi, Klinik Sorumlusu,Ankara GATA, Plastik ve Rek. Cer. – Askerlik Hizmeti.

Doktor Orhan Erbaş Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Bölgesel Yağlanma, Jinekomasti, Saç Dökülmesi, Kellik, Göğüs Estetiği, Göğüs Estetiği , Yüz Estetiği , Meme Küçültme, Meme Protezi, Cilt Hastalıkları , Cilt Kesisi, Mamoplast, Makromasti , Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ,Göz Altı Morlukları ,Deri Kanseri, Kilo Problemi , Lomber ,Kitle , Makromama , El Yaralanması , Abdominoplasti , Burun Tıkanıklığı , Çene Problemleri ,Septum Deviasyonu, Ben , Septum Deviasyonu ,Burun eğriliği , Yanıklar , Burun eğriliği ,Hidradenit Süpürativa , Kepçe Kulak Sorunu ,Yağ Bezesi, Kistik Lezyon, Yüz Kırıkları , Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği , Enfeksiyonlu Yara Yaralanmalar, Nazal Septum Deviasyonu , Laser, Lipoliz , Vaser. Estetik cerrahi ve medikal estetik alanında hemen hemen her operasyon ve cerrahi işlemleri yapmakdadır.

Adres:MAHALL Ankara B Blok No: 45(Tepe Prime yanı, Ana Ofis Bloku)Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir YoluÇankaya/ANKARA

Sizlerde Doktor Orhan Erbaş Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x