Doktor Onurkan idacı

Doktor Onurkan idacı
Doktor Onurkan idacı – Hakkında hasta yorumları ve genel bilgiler.
Doktor Onurkan idacı – Hakkında hasta yorumları ve genel bilgiler.

1979 yılında Eskişehir’de doğdu. Eskişehir Anadolu Lisesi’nde başladığı orta öğrenimini Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini 1998-2004 yılları arasında  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde aldıktan sonra 2005 yılında Erciyes Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı. 2011 yılında tamamladığı ihtisasını ardından Ağrı Devlet Hastanesi’ne Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi  Uzmanı olarak atandı. Bir buçuk yıllık Devlet Hizmet Yükümlülüğü’nü Ağrı’da tamamladıktan sonra Devlet Hizmeti’nden istifa ederek kendi şirketini kurdu. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli hastanelerde Estetik Cerrahi ve Dermokozmetik alanlarında hizmet verdi.

Doktor Onurkan idacı – Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemlerLazer Liposuction, Kulak Estetiği, Burun Estetiği, Karın Estetiği, Migren Cerrahisi, Yüz Germe, Boyun Germe, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Meme Rekonstrüksiyonu, Jinekomasti, Vaser Liposuction, Dolgu, Botox, Tüm Medikal Estetik Çeşitleri.

Doktor Onurkan idacı Hakkında internet ortamında araştırmalar yaptık sosyal medya hesabında yoruma kapalı paylaşımlar yapılıyor. Ayrıca doktor sitelerinde aynı tarz yorumlar yazı yazma ve yorumlama şekli bile aynı reklam gibi geldi, hakkında internet ortamında pek bir bilgi yok belkide hastaları pek paylaşmıyorda olabilir. Sonuc olarak sosyal medya hesabında samimiyet olsaydı daha iyi olurdu yorumlara izin verebilirdi basarılı hastalarını paylaştığı gibi yorumlarıda acık yapsaydı görünmeyen hastalarının fikir ve deneyimlerine ulaşabilirdik, Doktor Onurkan idacı hakkında söyleyebileceklerimiz bukadardır,

Doktor Onurkan idacı Ankadara Estetik Cerrah Hizmeti vermekdedir.

Adres:

Mustafa Kemal Mahallesi, 2118. Cd. No:4, Maidan İş ve Yaşam Merkezi, B Blok, K:5 D:50, 06510 Çankaya/Ankara

Telefon:0312 222 09 08

GSM:0534 564 83 54

Dokor Hakkında Sizlerde Sayfanın Alt Kısmına Yorumlar Yapabilir Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz.

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir