Doktor Onur Egemen | Estetik Doktor Yorumları

Doktor Onur Egemen

Doktor Onur Egemen
Dr. Onur Egemen – Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları
Doç. Dr. Onur Egemen Hakkında Genel Bilgiler, Hasta Yorumları, İletişim Bilgileri Estetik Cerrahi işlemler hakkına bilgilendirme ve iletişim ve telefon.
Doktor Onur Egemen Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ile tanışması, hayatının dönüm noktalarından birisi olduğunu belirtiyor. 1999 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve aynı sene Tıpta Uzmanlık Sınavını (TUS) kazanarak Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık eğitimine başladı. Bu dönem içinde mikrocerrahi eğitimimi de tamamladı ve çok sayıda mikrocerrahi ameliyat gerçekleştidi. 2013 yılında yapılan sınavla Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doçenti ünvanı almaya hak kazandı.

Doktor Onur Egemen Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Kanser Sonrası Meme Onarımı, Jinekomasti Erkeklerde Meme Büyümesi, Liposuction, Karın Germe, Kol Germe, Bacak Germe Ameliyatı, Popo Estetiği, Yüz Germe, Göz Kapağı Estetiği (Blefaroplasti), Kaş Kaldırma, Kepçe Kulak Ameliyatı, Burun Estetiği, Saç Ekimi, Hücresel Tedaviler, PRP Tedavisi, Yağ Enjeksiyonu, Kök Hücre Tedavisi, Botoks, Dolgu Uygulamaları, Dudak Dolgusu, Yağ Enjeksiyonu, Rekonstrüktif Cerrahi, Kanser Sonrası Meme Onarımı, Yanık Tedavisi, Cilt Kanserleri.

Dr. Onur Egemen – iletişim ve adres bilgileri.

Adres : Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Doğu İş Merkezi Kat 4. Fulya/Şişli İstanbul

(Fulya Acıbadem Hastanesi karşısı)

Telefon : 0212 232 32 80

Mobil Telefon : 0505 973 48 73

Sizlerde Doktor Onur Egemen Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Kill
Kill
Estetikonerileri.Net
11 Ağustos 2019 22:34

Meme estetiginde gercekden basarili galiba cunku arasdiriyorum bu site dahil heryerde meme estetiginde iyi sonuclar almis yaziyolar

1
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x