Dr.Onur Çukuroğlu 2022

Dr.Onur Çukuroğlu

Doktor Onur Çukuroğlu Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlık eğitimime başladı hayatı boyunca yurt içi ve yurtdışı toplantılarda bir çok sunum yapan Çukurluoğlu 2007 yılında ilk isim olarak sunduğu çalışma ile 29. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kongresi Asistan Bildiri Yarışması Klinik Dal Birinciliği ödülünü aldı.

Çukurluoğlu, Türk Tabipler Birliği, Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Rekonstruktif Mikrocerrahi Derneği üyesidir bu iki dernekte aktif olarak calışmalara katılmaktadır. micro cerrahi kurslarında eğitmen olarak çalışmaktadır. Mesleki ilgi alanları yüz ve maksillofasial cerrahi, mikrocerrahi estetik cerrahi. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneler Grubundan ayrılarak 2017 yılına kadar etilerde özel kliniğinde çalışmıştır. 2017 de yeni kurduğu klinik ile halen Nişantaşı’nda gorev yapmaktadır.

Doktor Onur Çukuroğlu Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Meme Estetiği, Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Botox, Dolgu, Lazer Liposuction, popo estetiği, Karın Germek, Bacak Estetiği, Kulak Estetiği, Erkekler İçin Estetikler, Sac, Sakal Ekimi. Ameliyatsız Estetik Çeşitleri. vs.

Doktor İletişim Bilgileri ve Adresi Aşağıda Yazmakdadır.

Adres : Abdi İpekçi cad. Maltepe Apt. Mo:44 D:8 Nişantaşı / İstanbul

Sizlerde Doktor Onur Çukuroğlu Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın