Doktor Ömer Sağır 2022

Doktor Ömer Sağır

Doktor Ömer Sağır Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Amerikada Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış Migren cerrahisini ülkemizde ilk yapan kişilerdendir.

1983 yılında Adana’da doğdu. Bilfen Kolejini bitirdikten sonra, 2010 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. İlk TUS ( Tıpta Uzmanlık Sınavı ) sınavında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastahanelerinde Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı.

Doktor Ömer Sağır Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği , Yüz Germe, Alın Germe, Yanak Estetiği, Göz Kapağı Estetiği , Dudak Estetiği, Boyun Estetiği , Çene Estetiği , Kepçe Kulak Yara İzi ve Tedavisi, Meme Estetiği, Vaser Liposuction, Karın Germe, Bacak Estetiği, Popo Estetiği, Jinekomasti.

Adres: Valikonağı Caddesi, Saroğlu Apt. PK- 34371 Nişantaşı, Şişli – İstanbul

Sizlerde Doktor Ömer Sağır Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Ömer Sağır” üzerine 4 yorum

  1. Öncelikle bel ağrısından şikayetçiyseniz artık rahat kıyafet giymeyi ve omuzlarınızda olan yükü artık çekmeyi istemiyorsanız tek doğru adres Op. Dr.Ömer Sağır bunu bilin isterim. Doktorum Ömer Sağıra Kasım 2019 da meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Bugün bu kadar iyiysem tek sebebi kendisi ve muhteşem ekibidir. Sayesinde bugün sağlıklı ve mutlu artık bel ağrısından kurtulmuş rahat rahat İstediği kıyafeti giyebilen bir kişiyim. Kendisi ve çalışanları dahil çok güler yüzlü, samimi, içten davranışlarıyla beni ameliyat öncesinde de sonrasında da o kadar güzel hazırladılar ki o özgüvenle ameliyatımı başarılı bir şekilde atlattım. Bugün 8. Ayım ve dikiş izlerim git gide hafifledi ağrılarım yok hayata yeni doğmuş gibiyim istediğim bikiniyi elbiseyi seneler sonra rahatlıkla giyebiliyorum. Kendini bu kadar iyi hissetmeyi bel ağrısından kurtulmayı kim istemez ki. Eğer böyle bir probleminiz varsa kendinizi emin ve güvenilir ellere bırakın derim. Ben uzun doktor araştırmaları sonucunda kendisini buldum Ve Allah’a şükürler olsun sayesinde artık daha öz güwenli ağrısız dik bir duruşa sahibim. Sizlere de tavsiye ediyorum.

    Cevapla
  2. kendisine 1yıl önce burun ameliyatı oldum ve o kadar çok beğendim ki gerek çevrem olsun gerek ailem olsun gayet memnunum ve herhangi bir sorunum olmadı. ameliyattan önce ve sonra da benimle oldukça fazla ilgilendi bir doktor dediğin böyle olmalı zaten…! tebrik ediyorum kendisini başarılarından dolayı

    Cevapla
  3. kendisi aşırı bilgili ve tecrübeli doktor! kendisini tebrik ediyorum ve olmuş olduğum ameliyattan oldukça fazla memnun olduğumu da belirtirim. Teşekkürler ömer bey iyi ki varsınız.

    Cevapla

Yorum yapın