Doktor Ömer Sağır

Op. Dr. Ömer Sağır – Hakkında Bilgiler ve Hasta Yorumları, estetik cerrahi işlemler ve dahafazlası.
Yapmış olduğu estetik cerrahi ve medikal estetik çeşitleri.

Burun Estetiği , Yüz Germe, Alın Germe, Yanak Estetiği, Göz Kapağı Estetiği , Dudak Estetiği, Boyun Estetiği , Çene Estetiği , Kepçe Kulak Yara İzi ve Tedavisi, Meme Estetiği, Vaser Liposuction, Karın Germe, Bacak Estetiği, Popo Estetiği, Jinekomasti.Amerikada Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış Migren cerrahisini ülkemizde ilk yapan kişilerdendir.

Op. Dr. Ömer Sağır Hakkında internet ortamında hastaları ve takipcileri tarafından yazılan yorum ve paylaşımları sizlere özetliyoruz.

Op. Dr. Ömer Sağır Hakkında internet ortamında hakkında bilgi alış verişi yapılan doktorlardan birisidir. Olumlu olumsuz yorumlar yapılan bir doktordur ayrıca, olumlu olumsuz paylaşım ve yorumlar yapılıyor.

Doktor Hakkında olumsuz yazılar daha çok öne cıkıyor, ameliyat sonrası komplikasyonlara vurdum duymaz kalıyormuş ve bir kaç hastası ameliyat sonrası oluşan dikiş izi sorunlarıyla karşılaşmış.

Olumlu paylaşımlar yapan hastalarıda var meme estetiği yaptıran bir cok hatası ve karın germe gibi vucut estetiği yaptıranlarda memnun kalmış. Sorunlar genelde burun estetiği ameliyatlarında çıkıyormuş.

Op. Dr. Ömer Sağır Hakkında sosyal medya gözlemimiz.

Sosyal medya hesabında memnun olmadığı hastalarının paylaşımlarından hiçbiri yok her doktor gibi olumlu ve göze güzel gelen videolar var hakkında olumsuz ve eleştiri içeren hiçbir yazıya izin vermemekdedir. Meme estetiği popo estetiği karın germe yağ aldırma gibi işlemlerde daha çok öne cıkıyor burun estetik amelitatlarında sorun daha çok yaşıyormuş hastalarıyla öyle bir izlenim oluşturuyor.

Doktor Ömer Sağır
Op. Dr. Ömer Sağır Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları

Siyahbeyaz

( www.KadincaKonular.Com ) Forum Paylaşım Adresimize Girerek Sizlerde Paylaşımlarda Bulunabilir, Faydalı Konuları Takip Edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir