Prof. Dr. Ömer Refik Özerdem

Prof. Dr. Ömer Refik Özerdem

Doktor Ömer Refik Özerdem Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Uzmanlığından sonra yurt dışında eğitim aldığı üst ihtisas konuları arasında: Estetik Cerrahi uygulamaları ile Mikrocerrahi, Saç Ekimi, Lazer Kullanımı, Endoskopik Yüz germe/Kaş Kaldırma, Çene-Yüz Cerrahisi bulunmaktadır.

Amerika’daki eğitim ve çalışma hayatı ilk olarak 1998-2000 yılları arasında Pittsburgh Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamıştır. Sonrasında yine Amerika’da sırasıyla önce Miami sonra da Alabama Üniversite hastanelerine kabul edilmiş bu Üniversite hastanelerinde dünyaca ünlü Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlarından Dr Luis Vasconez (Alabama University – akademik ünvan ile çalışmıştır – Estetik cerrahi uygulamaları alanında) ve Dr Anthony Wolfe ( Miami University – maksillo fasial cerrahi alanında) ile beraber çalışmıştır.

2014-2017 yılları arası Dubai’de Plastik cerrahi uzmanı olarak bulunmuştur.

İlk isim olarak bir çok uluslararası dergilerde makalesi yayınlanmış ve kitap bölüm yazarlığı da bulunan bir Plastik cerrahi uzmanıdır.

Doktor Ömer Refik Özerdem Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Yüz Estetiği, Meme Estetiği, Vucut Estetiği, Kombine Ameliyatlar, Ben Cerrahisi, yağ enjeksiyonu, botox, dolgu

Sizlerde Doktor Ömer Refik Özerdem Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Doç Dr Ömer Refik Özerdem Muayenehanesi: kasya Acıbadem Sitesi (Akasya AVM üstü) A Kule Blok A1 Giriş, Kat: 23/117, Üsküdar, İstanbul

Yorum yapın