Estetik Doktor Niyazi Şimdivar 2022

Doktor Niyazi Şimdivar

Dr Niyazi Şimdivar Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları ve Genel Bilgiler

İlk, orta ve lise öğrenimini Adana Özel Çukurova Bilfen Okulları’nda tamamlayan Dr.Şimdivar 2000-2006 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimini aldı. Bu dönemde 2005-2006 yılları arasında tıp eğitiminin bir kısmını İtalya’nın Palermo şehrindeki ‘Universita degli Studi Di Palermo’ üniversitesinde yaptı. 2006-2007 yılları arasında Batman Hava Meydan Komutalığında Tabip Teğmen olarak askerlik görevini tamamladı. 2008-2013 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinde ihtisasını yaparak Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu. 2013-2015 yıllarında Niğde Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamlayan Dr. Şimdivar, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak hastalarını kabul etmektedir.

Dr Niyazi Şimdivar Yapmış Olduğu İşlemler

Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dolgu, Dudak Dolgusu, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık DolgusuGöz Kapağı EstetiğiGöz Kapağı GermeGüçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme), Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, İzsiz Meme Büyütme, Meme Protezi,Kepçe Kulak Sorunu,Yüz Kırışıklıkları,Burun eğriliği,Jinekomasti,Mamoplasti,Çene Problemleri, Cilt Lekeleri,Selülit, Akne,Yüz Estetiği,Yaralanmalar,Göz Altı Morlukları,Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları

Adres: Rumeli Caddesi Villa İşhanı No:6 B Blok /4 Nişantaşı, İstanbul

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın