Dr. Nihat Dik Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Dr. Nihat Dik Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Dr. Nihat Dik, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu bir estetik cerrahtır. Doktor Nihat Dik lisans eğitimini tamamladıktan sonra estetik cerrahi alanında kendini daha da geliştirmek için Almanya’ya gitmiştir. Burada hem pratiğini geliştiren hem de eğitimini devam ettiren Dr. Nihat Dik sonrasında Türkiye’ye geri dönerek kazandığı tecrübeyi estetik cerrahi alanında değerlendirme yoluna gitmiştir. Başlangıçta herhangi bir klinik kurmayan Doktor Nihat Dik, 2004 yılında Maya Estetik Kliniği‘nin temelini oluşturan Çapa Maya Polikliniği’ni kurmuştur.

Dr. Nihat Dik, özgeçmişi oldukça iyi bir estetik cerrah olarak önce ilk kliniğini açmış sonrasında ise şube sayısını artırarak hem Türkiye’ye hem de Almanya’ya hizmet verir konuma gelmiştir. Nihat Dik hangi hastanede sorusunun cevabı da böylece ortaya çıkmaktadır: kendisi, temellerini kendisinin attığı Maya Estetik Kliniği’nin Almanya ve İstanbul şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Nihat Dik iletişim bilgileri de doğal olarak doğrudan kendisinin değil, Maya Estetik Kliniği’nin iletişim bilgileridir. Maya Estetik Kliniği’ne ve Dr. Nihat Dik‘e ulaşmak için 444 9 454 numarasını kullanabilirsiniz. Nihat Dik telefon üzerinden doğrudan kendisi yardımcı olamasa da isteğinize ve durumunuza göre kliniğe giderek kendisiyle görüşmeniz mümkündür.

Nihat Dik adres olarak belirli bir şubesini kullanmamaktadır. Yurtiçinde dokuz, yurtdışında da bir kliniği olan Dr. Nihat Dik, bu şubeler arasında duruma ve ihtiyaca göre hareket etmektedir. Kendisiyle görüşmek için öncesinde telefon etmeniz ve randevu almanız gerekmektedir. Ülkemizin ekonomisine sağlık turizmi yaparak ciddi bir katkı sunan Nihat Dik’e ulaşmanın biraz güç olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Dr. Nihat Dik Hasta Yorumları ve Şikayetler

Dr. Nihat Dik hasta yorumları birçok platformda olumludur. Platformların olumsuz yorumları ne kadar yayınladığını bilmemekle beraber bizim platformumuza gelen yorumların da genel olarak iyi olduğunu söylemek mümkündür. Yine de fiyatlar, yorumlar ve şikayetler konusunda tüm platformları içine alan bir tarama yapmanızı; daha önce Dr. Nihat Dik tarafından tedavi edilen hastalara doğrudan ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Nihat Dik biyografi bilgileri olarak ne kadar iyi olsa da zaman ve bilgi ile teknoloji günden güne her şeyi değiştirmekte ve bazen zorlaştırabilmektedir.

Yorum yapın