Doktor Nihat Dik

Doktor Nihat Dik
Doktor Nihat Dik
Doktor Nihat Dik Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1972 Yılında Gaziantep‘te dünyaya gelen Nihat Dik ilk, orta ve lise eğitimini doğduğu şehirde aldı. Çocukluk hayali olan doktorluğa ilk adımını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanarak attı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997’de mezun olduktan sonra eğitimine Almanya’da devam etti.

Frankfurt’ta estetik alanında çalışmalarda bulundu. Türkiye’ye döndüğünde Eczacıbaşı / Baxter’da işe başlayan Nihat Dik, 3 yıl boyunca Sorumlu Doktor olarak çalışmalarını sürdürdü. 2004 yılında Maya Estetik’lerin temeli sayılan Çapa Maya Polikliniği’ni kurdu. 

Sağlık Turizmi sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunan Dik ülke içerisinde bulunan 9 şubesinin ardından yurt dışında şubeler açmak için kolları sıvamış durumda.

Doktor Nihat Dik iletişim:

Maya Centrium – Maya Estetik Genel Merkez

Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Cd. No:2, 34394 Şişli/İstanbulEstetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz.Estetik ameliyatlar gerçekden zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası mutlu olmayan bir hastanın gerçekden hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sorumayıda ihmal etmeyin hastalarınıda takip edin görüşün.

Sizlerde Doktor Nihat Dik Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İnstagram Sayfamız >>
Instagram
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
fen bilimleri test
0
Sende Yorumda Bulun..x
()
x