Doktor Nebil Yeşiloğlu 2022

Doktor Nebil Yeşiloğlu

Dr Nebil Yeşiloğlu – Hakkında Bilgiler Kimdir Hasta Yorumları.

Dr. Nebil YEŞİLOĞLU, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başlamış ve kurumdan 2008 yılında mezun olarak plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı olmuştur. Balıkesir Asker Hastanesi’nde bir yıllık askerlik görevi ile Ardahan Devlet Hastanesi’nde ki iki yılık hizmet yükümlülüğü görevlerinden sonra özel sektöre geçerek Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi ve çeşitli özel hastanelerde çalıştı. Bu süreçte 2012 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Denklik Sınavı’nda (EBOPRAS) başarılı olarak Avrupa denkliği elde etti. 2013 yılında Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliniği’nde uzman doktor olarak göreve başladı ve yine aynı kurum içerisinde çalıştığı süreçte doçentlik sınavında da başarılı olarak doçent olmaya hak kazandı. Halen özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.


Doç. Dr. Nebil YEŞİLOĞLU, şu an İstanbul Acıbadem’de kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

Estetik ve fonksiyonel burun cerrahisi, yüz gençleştirme cerrahileri, gövde şekillendirme (liposculpture), genital estetik cerrahi, çene ve yüz cerrahisi (maksillofasiyal cerrahi), memenin estetik ve rekonstrüktif cerrahisi, hücresel ve moleküler biyolojik tedaviler ile el cerrahisi ve mikrocerrahi ile ilgilenmektedir.

Sizlerde Doktor Nebil Yeşiloğlu Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın