Estetik Doktor Nazlı Tosun 2022

Doktor Nazlı Tosun

Doktor Nazlı Tosun Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

29 Ekim 1978’nde Antalya’da doğdu. 1996 yılında Antalya Karatay Lisesi’nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olduktan sonra Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasına başladı. 2010 yılında Ordu Devlet Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak göreve başladı. Ağustos 2018’nden beri Ordu Medikalpark Hastanesi’nde görev yapmakta.

Adres Medicana International Samsun Hastanesi

Doktor Nazlı Tosun Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği.

Estetik Cerrahlar hakkında bilgi edinmek için internet ortamında yapmış olduğunuz araştırmalar doğru bir yol sayılabilir, tabiki yinede dikkat edilmeli ameliyat sonrası keşke herkez ameliyat olduğu doktoru hakkında biraz paylaşımlar yapmış olsaydı web paylaşım sitelerinde.


Bu yazıyı gördükden sonra ameliyat olucaklar veya çevresinde ameliyat olmuş olanlar umarız bu durumdan sonra ameliyat öncesi ve sonrası hakkında bizlerle ve okurlarımızla ameliyat deneyimlerinizi paylaşırsınız, bunu yaparak ameliyat düşünen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Doktor araştırmalarında ameliyat olmuş doktorun hastalarının tavsiye ve önerileri bizce çok daha önemlidir. Deneyim ve tecrübeler estetik cerrahi işlem için doktor arayan kişiler için çok faydalı bir paylaşım olur.

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz.Estetik ameliyatlar gerçekden zor ameliyatlardır bunun nedeninden birisi ameliyat sonrası memnun olmayan bir hasta gerçekden hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sorumayıda ihmal etmeyin hastalarınıda takip edin görüşün.


Makalemizi okumayı unutmayın ayrıca internet ortamında bişeyler paylaşıp zaman geçirebilir faydalı bilgilerinizi okurlarla paylaşmanız için Kadincakonular.com Adresimize girebilirsiniz. Ameliyat deneyiminiz umarız sorunsuz geçer beklentilerinizi karşılar, sorunsuz ve dertsiz bir hayatınız olur. Estetikonerileri.net

Sizlerde Op. Dr. Nazlı Tosun Hakkında yazıcak olduğunuz sorular, paylaşımlar sizler ve ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlar. Yorum yapmak için konunun alt kısmındaki yorum alanı kullanabilirsiniz.

Yorum yapın