Doktor Murat Üstündağ 2022

Doktor Murat Üstündağ

Doktor Murat Üstündağ Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi eğitimini Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak 2010 yılında KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı oldu.Uzmanlık eğitimi sonrası Van Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak çalıştı. Askerlik hizmetini Van Askeri Hastanesi’nde tamamladı. Sonrasında 2 yıl Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’nde ,2 yıl Çatalca Devlet Hastanesi’nde ve 3 yıl İstanbul Büyükçekmece Kolan Hastanesinde KBB ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olarak görev yaptı.

Asistanlık döneminde ilgi duymaya başladığı burun ve yüz estetiği alanında yerli ve yabancı seminer ve kurslara katılmış ve doktor ziyaretlerinde bulunmuştur.

ADRES: Adnan Kahveci Mah.Yavuz Sultan Selim Bulvarı.
No:1B Perlavista Rezidans.B Blok K:9 D:84Beylikdüzü/İstanbul

Doktor Murat Üstündağ Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Kulak Estetiği, Göz Estetiği.

BİLGİLENDİRME SÜRECİ & CERRAHİ MÜDAHALE

Operasyon öncesi ve sonrası ile alakalı bilgilendirme süreci doktor ve asistanı tarafından detaylıca size anlatıyor. Zorlu olmayan yatış işlemlerinden sonra, Operasyon öncesi odanızda sizi ziyaret ediyorlar. Tüm detayları yeniden konuştuktan sonra ortak fikirleriyle ile ameliyathaneye iniyorsunuz.

Estetik Cerrahlar hakkında bilgi edinmek için internet ortamında yapmış olduğunuz araştırmalar doğru bir yol sayılabilir, tabiki yinede dikkat edilmeli ameliyat sonrası keşke herkez ameliyat olduğu doktoru hakkında biraz paylaşımlar yapmış olsaydı web paylaşım sitelerinde.


Bu yazıyı gördükden sonra ameliyat olucaklar veya çevresinde ameliyat olmuş olanlar umarız bu durumdan sonra ameliyat öncesi ve sonrası hakkında bizlerle ve okurlarımızla ameliyat deneyimlerinizi paylaşırsınız, bunu yaparak ameliyat düşünen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Doktor araştırmalarında ameliyat olmuş doktorun hastalarının tavsiye ve önerileri bizce çok daha önemlidir. Deneyim ve tecrübeler estetik cerrahi işlem için doktor arayan kişiler için çok faydalı bir paylaşım olur.

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz.Estetik ameliyatlar gerçekden zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası memnun olmayan bir hasta gerçekden hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sorumayıda ihmal etmeyin hastalarınıda takip edin görüşün.


Makalemizi okumayı unutmayın ayrıca internet ortamında birşeyler paylaşıp zaman geçirebilir faydalı bilgilerinizi okurlarla paylaşmanız için Kadincakonular.com Adresimize girebilirsiniz. Ameliyat deneyiminiz umarız sorunsuz geçer beklentilerinizi karşılar, sorunsuz ve dertsiz bir hayatınız olur. Estetikonerileri.net & Kadincakonular.com

Sizlerde Doktor Murat Üstündağ Hakkında sorular, paylaşımlar sizler ve ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlar. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın