Doktor Murat Enöz 2022

Doktor Murat Enöz

Doktor Murat Enöz Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

1995 yılında İstanbul Esenlerdeki Atışalanı Lisesinden kendi alanında okul birincisi olarak bitirdi. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde tıp eğitimini tamamladı.

Tıpta uzmanlık sınavında aynı fakültede kulak burun boğaz ve baş ve boyun cerrahisi anabilim dalında uzmanlık eğitimine hak kazandı.

2005 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak, kulak burun boğaz ve baş ve boyun cerrahisi uzmanı oldu.2007-2010 yılları arasında Özel Yenibosna Safa Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak çalıştı. 2010-2013 yılları arasında İstanbul Özel Memorial Hizmet Hastanesi’nde çalıştı.2013 yılı itibariyle kendi muayenehanesinde yurtiçi ve yurtdışı hasta kabulune başladı.

Murat Enöz Muayenehanesi : İncirli Caddesi, No:41, Kat:4, Dilek Pastanesi Üstü, Bakırköy, İstanbul

izlerde Doktor Murat Enöz Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Murat Enöz” üzerine bir yorum

  1. benim bi arkadasim burun ameliyati olmusdu cok memnun kalmis ben baska ameliyat icin doktor bakiyorum gorunce yazmak istedim arasdirim derim doktoru hatta yakinlarinda olan varsa gidip gorusurse daha iyi olur

    Cevapla

Yorum yapın