Estetik Doktor Murat Diyarbakırlıoğlu 2022

Doktor Murat Diyarbakırlıoğlu

Doktor Murat Diyarbakırlıoğlu Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Doktor Murat DİYARBAKIRLIOĞLU, Hasta kabul ve estetik cerrahi işlemlerine İstanbul Florya LIV Hospital’da devam etmektedir. Op. Dr. Murat DİYARBAKIRLIOĞLU, mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 yıl süreyle görev yapmıştır. Belli bir zaman amerikada yüz cerrahı ve migren tedavileri yapan ünlü doktorların yanında bulunarak görevler almıştır.

Doktor Murat Diyarbakırlıoğlu Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun estetiği, meme estetiği, genital estetik, karın germe , kepce kulak estetiği, kaş kaldırma, göz kapağı estetiği, yüz germe, yağ enjeksiyonları medikal estetik ve bir cok estetik ve ameliyatsız estetik yöntemleriyle birlikde bir çok estetik hizmeti veren doktorlardandır.

Adres: Cumhuriyet Mah. No:11 Florya / Bakırköy – İSTANBUL E-posta [email protected]

Sizlerde Doktor Murat Diyarbakırlıoğlu Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Murat Diyarbakırlıoğlu” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba ben dr murat diyarbakırlıoğluna lipo,karın germe ve bbl yaptırdım. Çok duyarlı ve çok iyi bir dr.herkese tavsiye ederim

    Cevapla

Yorum yapın