Doktor Murad Hameed 2022

Doktor Murad Hameed

1982 yılında Irak-Süleymaniye’de doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Süleymaniye’de tamamladı. 2000 yılında Süleymaniye Üniversitesi Tıp fakültesinde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında tamamlayarak mezun oldu. 2008 yılı sonuna kadar Irak-Süleymaniye’de pratisyen hekim olarak çalıştı.

2009 yılında Türkiye’ye gelip, 2010 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında asistanlık eğitimine başladı. 2015 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi asistanlık eğitimini tamamlayıp, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı olarak uzmanlık hayatına başladı.

2015 yılından itibaren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak mesleğini devam ettirmektedir.

Doktor Murad Hameed – Yapmış Olduğu İşlemler

Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dolgu, Dudak Dolgusu, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık DolgusuGöz Kapağı EstetiğiGöz Kapağı GermeGüçlendirme Mamoplasti(Meme Büyütme), Karın Germe, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın)Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, İzsiz Meme Büyütme

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlarda Bulunabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabalirsiniz.

Yorum yapın