Op. Dr. Muharrem Demiroğulları Kimdir? Yorumlar - Şikayetler 2022

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları Kimdir? Yorumlar – Şikayetler

Muharrem Demiroğulları, GATA’da eğitimini aldıktan sonra askeri doktorluk kariyerine başlamış ve uzun yıllar bu görevde kaldıktan sonra akademik kariyerini devam ettirmek için ABD’ye gitmiş; ABD’den dönüşünde askeri doktor olarak emekli olmuştur. Uzmanlık alanı plastik cerrahidir. Dr. Muharrem Demiroğulları emekli olmasının devamında özel kliniklerde uzmanlık alanıyla ilgili hizmet vermeye başlamıştır. Prof. Dr. Muharrem Demiroğulları vücudun birçok bölgesi için sunulan estetik cerrahiler konusunda uzman olmakla beraber meme cerrahisi, lazer tedavileri, PRP ve üst vücut cerrahisinde oldukça uzmanlaşmış durumdadır.

Dr. Muharrem Demiroğulları artık özel kliniklerde çalışıyor olmasından dolayı birçok hasta yorumuna sahiptir. Birçok platform üzerinden yapılan bu yorumlara, olumlu ya da olumsuz olması fark etmeksizin, sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Dr. Muharrem Demiroğulları şikayet var yorumları da estetik cerrahi olmak isteyenler için oldukça önemlidir. Siz de Dr. Muharrem Demiroğulları şikayet başlıklarını görmek istiyorsanız Şikayet Var sitesini fikir edinmek amacıyla ziyaret edebilirsiniz.

Muharrem Demiroğulları hasta yorumları genelde olumludur. Bunun temel sebebi aldığı eğitimin oldukça kaliteli olmasının yanında uygulama fırsatlarının da fazla olmasıdır. Dr. Muharrem Demiroğulları hasta yorumları genelde sivil insanlardan oluşmaktadır ki bu hasta yorumlarının görece az olmasına sebep olmaktadır. Kendisi çok uzun yıllar boyunca askeri doktor olarak çalışmıştır. İnsanların Muharrem Demiroğulları yorum puanları da genel olarak yüksektir. Muharrem Demiroğulları burun estetiği yorumları hem yorumların yazılışı hem de puanlanışı olarak oldukça olumludur. Eğer siz de burun estetiği yaptırmak istiyorsanız Op. Dr. Muharrem Demiroğullarını tercih edebilirsiniz.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları İletişim Kanalları

2021 yılında da hizmet vermeye devam eden Prof. Dr. Muharrem Demiroğulları birçok kanal üzerinden iletişim kurulabilecek doktorlardandır. Muharrem Demiroğulları instagram adresi “drmuharremdemirogullari” şeklinde Instagram üzerinden arama yapılarak görülebilir. Dr. Muharrem Demiroğulları instagram adresi üzerinden güncel durumunu ve yaptığı operasyonların sonucunu yayımlamakta; sorusu olan hastalara da yardımcı olmaktadır. Eğer Instagram paylaşımlarını taraflı buluyorsanız Muharrem Demiroğulları ekşi yorumlarını da okuyabilirsiniz. Ekşisözlük bu konuda oldukça tarafsız olabilmektedir. Özel Dr. Muharrem Demiroğulları muayenehanesi de Dr. Muharrem Demiroğulları iletişim kanallarından bir tanesidir. Doğrudan kliniği arayarak durumunuz, fiyatlar ve diğer kafanıza takılan durumlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları Şikayet ve Yorum

Eğer daha önce Dr. Muharrem Demiroğulları tarafından muayene edilmiş ya da cerrahi operasyon yaptırmış iseniz sitemizin yorumlar bölümünden bu deneyiminizi ister olumlu ister olumsuz olsun paylaşabilir; merak eden diğer insanlara da yardımcı olabilirsiniz.

“Op. Dr. Muharrem Demiroğulları Kimdir? Yorumlar – Şikayetler” üzerine 3 yorum

  1. Kendisine şubat ayında pitoz gözkapagi ve kaş kaldırma işleme oldum . İşlemden önce yaparım ederim dedi ve şuan kaşlarımda en ufak kalkma olmadı. Pitozum düzelmedi. Göz kapaklarım da dikiş yerleri iğrenç duruyor . Kendisine gittiğim de dava edeceğimi söyledim. Paran çoksa edebilirsin cevabı geldi . Şimdi yasal hakkımı aricam yüzüm maf oldu resmen ve sekreteri sanki sağlık çalışanı gibi söyle düzeltiriz böyle yaparız diye konuşuyor. Asla hiç kimseye tavsiye etmiyorum . Tamamen basarız bir yer .

    Cevapla
  2. Botox yaptırdım olmadı kontrole gittim düzelttik dediler değişen birşey olmadı.sikayetimi belirttiğim halde tenezzül edip cevap bile vermediler.islem yaptırdıktan sonra sorun yaşadım karşımda muhattap yok.yapilan işlemde param da çöp oldu

    Cevapla
  3. İki tadıgım kişi ameliyat oldu ve ikisindede istediğimiz sonucu alamadık illa bi sorun çıktı suratta şişkinlikler kaldı burun kıkırdak üretmiş saçma şeyler lütfen iyi araştırın yaptırırken sonuçta sağlığınız

    Cevapla

Yorum yapın