Doktor Muharrem Demiroğulları

Doktor Muharrem Demiroğulları
Op. Dr. Muharrem Demiroğulları – Hasta Yorumları ve Hakkında Genel Yorumlar.
Op.Dr. Muharrem DEMİROĞULLARI : Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı


Türk Plastik,Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi (TPRCD) ve Estetik, Plastik Cerrahi (EPCD) dernekleri üyesidir.

Çok sayıda yurt içi ve dışı makale ve tebliği bulunmaktadır. Özel ilgi alanları; estetik meme cerrahisi, rinoplasti, liposuction-karın germe-abdominoplasti, estetik yüz-göz-boyun cerrahisi ve cerrahi dışı dolgu, cilt soyma, PRP ve laser tedavileridir.Özel çalışmalarına 1997’de Ankara-Gaziosmanpaşa International Well Woman&Man Clinic’te başladı. 2005 yılından beri özel muayenehane hekimliğini sürdürmektedir.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları  : Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi ve Medikal Estetik Uygulamaları.

Dolgu Uygulamaları, Peeling, Cilt Bakımı, Yüz Germe, Yüz İmplantları, Yüz Germe, Boyun Germe, Çene Estetiği, Kulak Estetiği, Burun Estetiği, Baldır İmplantları, Kalça Kaldırma, Üst Kol Germe, Karın Germe, Uyluk Kaldırma, Kalça İmplantları, Body-Contouring (Vücut Hatlarının Estetik Ameliyat İle Düzeltilmesi), Liposuction (Yağ Aldırma), Göğüs Büyütme, Göğüs Dikleştirme Ameliyatları, Göğüs Küçültme, Erkeklerde Göğüs Küçültme, Erkeklerde Göğüs Bölgesi Protezleri, Göğüs Protezi Çıkarma Ameliyatları, Göğüs Rekonstrüksiyon Ameliyatları.

Doktor Hakkında internet ortamında fazla olumsuz bir yazı bulamadık sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapan bir doktor kendisi, Estetik cerrahi işlemleri ankarada yapmakdadır, doktor hakkında fazla bir bilgi ve paylaşım bulamadık olumlu ve olumsuz olarak, ilerleyen süreçlerde bilgi ve duyumlar alırsak siz okurlarımızla paylaşırız.


İletişim ve Adres Bilgileri
Çukurambar Mah. 1480. Sokak No:2 Besa Kule A Blok Kat:10 Daire:38 ÇANKAYA / ANKARA
CEP  : +90 552 361 32 30
MUA : +90 312 428 32 30 Doktor Hakkında Bilgi Ve Deneyimlerinizi Yorum Kısmında Bizler ve Okurlarımızla Paylaşabilirsiniz.

Legend

Forum, Sitemize kolayca üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone ol  
Bildir