Estetik Doktor Mithat Akan 2022

Doktor Mithat Akan

Prof. Dr. Mithat Akan – Hakkında Genel Bilgiler ve Hasta Yorumları, ayrıca doktor hakkında yapmış olduğu cerrahi işlemler ve medikal işlemler, iletişim bilgisi ve adres.
Doktor Mithat Akan Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi çalıştayında uzman dalında klinik dal birincilik ödülü aldı. Yüzün üzerinde uluslararası ulusal makalesi mevcut olup çeşitli dergi ve kitapların yazılmasında katkısı olmuştur.

Estetik Cerrahi uzmanlığı yanı sıra Ağız Yüz ve Çene Cerrahisi ve El Cerrahisi uzmanlıkları da bulunmaktadır. Plastik ve estetik cerrahinin hemen her alanıyla son derece ilgili olmakla birlikte özellikle burun estetiği ve revizyonu, meme estetiği ve karın estetiği ile ilgilenmekte.

Ayrıca özellikle doğumsal anomaliler, dudak damak yarıkları, kafa şekil bozuklukları (kraniosinostoz), çene ankilozları çene eklemi bozuklukları ve deri tümörleri (özellikle malign melanom) özel ilgi alanlarıdır. Bu konudaki yetenek tecrübeleri ile hastalarına yardımcı olmaya devam ediyor.

Doktor Mithat Akan Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Akıllı Dolgu / Ellance, Electri, Somon ve Dmae, Volite, Plazma Tedavisi, Ameliyatsız Yüz Germe, Burun Estetiği, Dolgu, Dudak, FTC – Örümcek Ağı, Gözkapağı ve Kaş / Blefaroplasti, Kulak, PRP – Yağ, Yağ ve Kök Hücre Uygulama, Saç Ekimi, Yüz Gençleştirme, Meme Büyültme, Meme Dikleştirme, Meme Küçültme, Meme Rekonstrüksiyonu, Karın Germe, Liposakşın, Kol ve Bacak Germe, Genital Estetik / Vajinoplasty, Jinekomasti, Medikal & Kalıcı Makyaj, Yeni Nesil Cilt Bakımı OXYGENEO, Çene Eklem Hastalıkları, Dudak – Damak Yarıkları, Kulak Anomalisi, Yüz Kırıkları,

Prof. Dr. Mithat Akan iletişim ve adres bilgileri.

Adres : Varyap Sheraton Business Tower Kat:3 No:38 Ataşehir / İSTANBUL

Sizlerde Doktor Mithat Akan Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

“Doktor Mithat Akan” üzerine bir yorum

Yorum yapın