Doktor Mesut Kaya 2022

Doktor Mesut Kaya

Doktor Mesut Kaya Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op Dr Mesut Kaya, Kütahya Ali Güral Anadolu Lisesi ve Bursa Fen Lisesi’ndeki orta ve lise öğreniminden sonra 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı lisans öğrenimini 2002 yılında tamamladı. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalında başladığı ihtisasını 2008 yılında tamamlayarak Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Ulusal ve uluslararası birçok bilimsel toplantıya katılan ve bilimsel çalışmalarını sunan Dr Mesut Kaya’nın ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayımlanan birçok bilimsel çalışması bulunmaktadır.

Türk Tabipler Birliği, Türk Kulak Burun boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği, Ankara Tabip Odası üyelikleri bulunan Dr Mesut Kaya’nın özel ilgi alanları burun fonksiyonel ve estetik cerrahisi, kronik sinüzit ve nazal polipozis medikal ve cerrahi tedavisi, horlama ve uyku apnesi cerrahi tedavisi, adenoid vegetasyon (geniz eti) ve tonsil (bademcik) hastalıkları, yüz bölgesine yapılan kozmetik girişimler (dolgu, botox ve PRP).

Anestezi ve Reanimasyon uzmanı Dr Gülseren Süer Kaya ile evli ve bir kız çocuğu babası olan Dr Mesut Kaya, farklı özel sağlık kuruluşlarında görev yaptıktan sonra Eylül 2017’den itibaren kendi muayenehanesi açmış ve hasta kabullene başlamıştır.

Adres: Neorama İş Merkezi Beştepe Mh. Yaşam Cd. No:13 Kat:3 Ofis:9 Yenimahalle / Ankara

Estetik Cerrahlar hakkında bilgi edinmek için internet ortamında yapmış olduğunuz araştırmalar doğru bir yol sayılabilir, tabiki yinede dikkat edilmeli ameliyat sonrası keşke herkez ameliyat olduğu doktoru hakkında biraz paylaşımlar yapmış olsaydı web paylaşım sitelerinde.


Bu yazıyı gördükden sonra ameliyat olucaklar veya çevresinde ameliyat olmuş olanlar umarız bu durumdan sonra ameliyat öncesi ve sonrası hakkında bizlerle ve okurlarımızla ameliyat deneyimlerinizi paylaşırsınız, bunu yaparak ameliyat düşünen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Doktor araştırmalarında ameliyat olmuş doktorun hastalarının tavsiye ve önerileri bizce çok daha önemlidir. Deneyim ve tecrübeler estetik cerrahi işlem için doktor arayan kişiler için çok faydalı bir paylaşım olur.

Estetik doktor araştırmalarını yaparken Nasıl Doktor Araştırmalıyız İçerikli Makalemizi Okumanızı tavsiye ederiz.Estetik ameliyatlar gerçekden zor ameliyatlardır bunun nedenlerinden birisi ameliyat sonrası memnun olmayan bir hasta gerçekden hayatında birçok şeyin değişmesi söz konusu, bizler ameliyat olurken olumsuz durumlardan kurtulmak ve olumsuz durumun bir parçası olmamak için bunları yapmalısınız ve dikkat etmelisiniz. Hızlı düşünüp acele kararlar yerine yavaş düşünün geç karar verin imkan ve ortamınız varsa arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun, internet ortamında doktor hakkında sorular sorumayıda ihmal etmeyin hastalarınıda takip edin görüşün.


Makalemizi okumayı unutmayın ayrıca internet ortamında birşeyler paylaşıp zaman geçirebilir faydalı bilgilerinizi okurlarla paylaşmanız için Kadincakonular.com Adresimize girebilirsiniz. Ameliyat deneyiminiz umarız sorunsuz geçer beklentilerinizi karşılar, sorunsuz ve dertsiz bir hayatınız olur. Estetikonerileri.net

Sizlerde Doktor Mesut Kaya Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın