Estetik Doktor Mehmet Mutaf 2022

Doktor Mehmet Mutaf

Doktor Mehmet Mutaf Kimdir Yorumlar Bilgiler Şikayetler Hasta Paylaşımları

Dünya tıp alanında kendi adıyla yer alan çok sayıda cerrahi tekniğin mucididir estetik ve plastik cerrahi alanında yaptığı önemli çalışmalar vardır, geliştirdiği cerrahi tekniklerle dünyaca tanınan bir doktordur.

 Dr Mehmet Mutaf: üniversite bünyesinde 15 yıl boyunca Plastik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanlığı, Cerrahi Bilimler Bölüm Başkanlığı, Rektör Danışmanlığı ve Toplumsal Duyarlılık Projeleri Genel Koordinatörlüğü gibi görevlerde bulundu.

Bu süreç zarfında değişik stk ‘lar tarafından birçok ödüle layık görülen Prof. Dr. Mehmet Mutaf ‘ın TDP uygulamaları ülkemizde ve yurtdışında birçok üniversiteye model olmuş. Dünyanın önemli tıp dergilerinde yayınlanmış çok sayıda uluslararası makale ve yayının yanı sıra kendi adıyla anılan 20’den fazla cerrahi tekniğin mucidi olan Prof. Dr. Mehmet Mutaf “Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi” , “Ağız, Yüz ve Çene Cerrahisi “ ve “El Cerrahisi” olmak üzere 3 dalda ihtisas sahibidir.

Prof Dr Mehmet Mutaf: özellikle insanın kendi dokularıyla yeniden kulak ve yüz yapımı konusunda geliştirdiği ve nakilsiz mucizeler olarak tanımlanan yöntemleriyle dünya çapında bilinen bir plastik cerrahtır.

Sizlerde Doktor Mehmet Mutaf Hakkında sorularınızı iletebilir veya deneyimlerinizi paylaşarak ameliyat düşünen kişilerin doktor hakkında bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. Paylaşım yapmak için konunun alt kısmındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum yapın