Estetik Doktor Mehmet Can Şakı 2022

Doktor Mehmet Can Şakı

dr Mehmet Can Şakı Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

1983 yılında Gaziantep’te doğdu. Üniversite eğitimine kadar olan eğitim hayatını Gaziantep’te tamamladı. 2001 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’ni (İngilizce) kazanarak tıp hayatına başlamış oldu. Öğrencilik yıllarında en sevdiği staj Plastik cerrahi olduğundan bu bölümde ihtisas yapmaya karar vermişti. 2008 yılında Uludağ üniversitesi Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandı. 6 yıl süren asistanlık eğitimi boyunca hocalarından ve arkadaşlarından birçok şey öğrenme fırsatı oldu. Asistanlığını son senesinde Almanya ve İsveçte misafir cerrah olarak bulundu. Şu an İstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çalışmakta Özellikle ilgilendiği konular burun estetiği ve rekonstrüksiyonu: meme estetiği ve rekonstrüksiyonu; deri tümörleri ve vücut şekillendirme ameliyatlarıdır. İyi seviyede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

dr Mehmet Can Şakı Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Ameliyatsız Cilt Gençleştirme, Ameliyatsız Estetik Yöntemler, Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, Ameliyatsız Yüz Estetiği, Ameliyatsız Yüz Germe, Blefaroplasti, Botoks, Botoks Enjeksiyonu, Botox Uygulaması, Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty (Tummy Tuck)(Liposakşın) Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, diş sıkma botoxu, gülüşestetiği, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti, saç mezoterapisi, alt üstgöz kapağı ameliyatı, kepçe kulak estetiği.

Adres: Feyzullah Caddesi No:39, ( İstanbulİstanbul Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi )

Sizlerde Doktor Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın