Doktor Hüseyin Kandulu 2022

Doktor Hüseyin Kandulu

Doktor Hüseyin Kandulu Hakkında Yorumlar Bilgiler Şikayetler, Hasta Paylaşımları

Op. Dr. Hüseyin KANDULU, K.K.T.C’nin Lefkoşa kentinde 1979 yılında doğdu. İlköğretimi ile kolej eğitimini Kıbrıs’ta tamamladıktan sonra Tıp Eğitimi için Türkiye’ye geldi.2003 yılında Tıp Doktoru olarak mezun olan KANDULU, tıp eğitimi sürecinde yoğun ilgi duyduğu Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında uzmanlık eğitimine başladı. Uzmanlık eğitimi sürecinde birçok rekonstrüktif ameliyatın yanı sıra burun, meme ve vücut estetikleri ile çoğun olarak ilgilendi ve çok sayıda ameliyat gerçekleştirdi. 2010 yılında mikrocerrahi alanında ki “Minimal Sütür Tekniği ile Mikrovasküler Anastomoz Uygulamalarında Kitosan’ın Etkisi” isimli tezini sunarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlayıp bu dalda uzmanlaştı.Estetik Cerrahi müdahalelere olan ilgisi nedeni ile uzmanlık sonrası ONEP kliniği bünyesinde Prof.Dr.Onur EROL’un fellowship programına katılarak estetik cerrahi alanında üst eğitim aldı ve birçok operasyona eşlik etti.Mecburi hizmet nedeni ile Bilecik Devlet Hastanesi’ne atanan Dr.KANDULU görev süresince Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölüm sorumluluğunu üstlendi ve kısa sürede 1000 in üzerinde başarılı operasyon gerçekleştirerek sağlık ve estetik alanında bölgeye yenilikler ve bakış açısı kazandırdı.

Tüm dünyadaki yenilikleri sürekli takip eden Dr. Kandulu vücut şekillendirmeye ve kombine ameliyatlara duyduğu ilgi nedeni ile İngiltere de Dr. Grant Hamlet ile birlikte vaser liposuction ve vaser hi-def ameliyatları üzerine birlikte çalışıp dünyada çok az sayıda cerrahın başarı ile gerçekleştirebildiği bu vücut şekillendirme yöntemi üzerinde uzmanlık sonrası üst eğitim aldı. Çoğu zamanını vaser liposuction ile geçiren Dr. Kandulu bu yöntemin diğer tüm yöntemlere göre çok üstün olduğunu belirtmektedir.

Ayrıca Doktor KANDULU vücut cerrahisinde yeni ve özel bir pencere olan Postbariatrik Cerrahi (body lift , total body lift vücut germe ameliyatları) üzerine Fransanının Lyon şehrinde bu alanda dünyada en çok ameliyat gerçekleştirmiş cerrahlar arasında yer alan Dr. Jean F. Pascal ile çalışıp bu konuda üst eğitim almıştır.

Dr. Kandulu vücut cerrahisine gösterdiği ilgi nedeni ile sürekli olarak yurtdışındaki gelişmeleri devam etmekte gelişen operasyon tekniklerini ülkemizde de uygulamaktadır. Dr. Kandulu Vaser Hi-Def ameliyatlarının dünyada ki öncüsü olan Dr. A.Hoyos ile Kolombiyanın Bogota şehrinde ameliyatlara katılıp Total Definer Tummy Tuck ve Total Definer Liposuction konularında birlikte operasyonlar yapıp, EVE tecnique abdominoplasti ve belly button(göbek deliği) şekillendirme konularında üst eğitim almıştır.

Dr. KANDULU, 2 yıl boyunca İstanbul Cerrahi Sağlık grubunda Fulya ve Nişantaşı Hastanelerinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Departman sorumlusu olarak birçok başarılı operasyona imza atmıştır.Op.Dr.Hüseyin KANDULU 2015 yılında kurduğu KANDULU ESTETİK SAĞLIK HİZMETLERİ bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.

Adres: Teşvikiye, Terrace Fulya Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad.No.13 Center 2 Kat 5 D.5 Fulya, – 34290 Şişli/İstanbul

Doktor Hüseyin Kandulu Yapmış Olduğu Estetik Cerrahi İşlemler

Burun Estetiği, Burun Ucu Kaldırma, Dudak ve Yüz Dolgusu, El Dolgusu, Genital Estetik, Göz Altı Işık Dolgusu, Göz Kapağı Estetiği, Karın Germe – Abdominoplasty, Liposakşın, Meme Büyütme, Meme Dikleştirme, Meme Estetiği, Meme Küçültme, Meme Protezi, Yüz Estetiği, Meme Protezi, Yüz Kırışıklıkları, Burun eğriliği, Mamoplasti, Çene Problemleri, Cilt Lekeleri, Selülit, Akne, Yaralanmalar, Göz Altı Morlukları, Göğüs Estetiği, Burun eğriliği, Yağ Bezesi, Bölgesel Yağlanma, yüz dolguları, jinekomasti, ip askılama, kol germe, uyluk germe, vajinoplasti, labioplasti.

Sizlerde Op. Dr. Hüseyin Kandulu  Hakkında Yorumlar Yapabilir Bilgi Ve Deneyimlerinizi Paylaşabilirsiniz, Sayfanın Alt Kısmında Bulunan Yorum Bölümünden Bunu Yapabilir Veya Üye Olarak Forum Sayfamızdan Paylaşımlar Yapabilirsiniz.

Yorum yapın